iPhone Ağustos 28, 2022 14:55

iPhone 14 Pro Renk Renk Olacak!

iPhone 14 Pro Renk Renk Olacak!

Apple’ın yeni gözdesi iPhone 14 Pro rengarenk olacak gibi görünüyor. Bu yıl Pro serisine canlılık gelecek. İşte detaylar.

Cupertinolu firmanın 7 Eylül’de düzenleyeceği etkinliği teknoloji dünyası merakla bekliyor. Bu yıl yine dört farklı iPhone tanıtacak olan Apple’ın yeni planları ortaya çıktı. Bildiğiniz gibi Apple ana seride farklı renk seçeneklerine yer verirken, Pro serisinde daha Premium renkler kullanıyordu. Ancak iPhone 14 Pro ve Pro Max ile bu değişecek.

Son gelen raporlara göre Pro serisi beş farklı renk seçeneği ile gelecek. Bu renkler; siyah, gümüş, altın, mavi ve mor olarak konumlandırılacak. Yine Premium görünümü kaybetmeden sunulacak olan bu renkler oldukça şık görünüyor. Bu zamana kadar Lvlian ve Baseus dahil olmak üzere birçok tanınmış akıllı telefon aksesuarları üreticisi, iPhone 14 serisi için ekran koruyucuları satışa çıkardı.

iPhone 14 Pro

Bu ekran koruyucularına bakacak olursak, ana ve Max modellerde yine iPhone 13’ün çentiği yer alacak. Pro serisinde ise hap şeklinde daha küçük bir çentik kullanılacak. Ana modellerde Apple A15 yonga seti kullanacak olan Apple, Pro’da ise Apple A16’ya yer verecek.

Kamera tarafında da ana ile Pro serisi ayrışacak. Ana modellerde 12 Megapiksel ana kamera yer alacak. Pro seride ise 48 Megapiksel çözünürlüğünde kamera bizi karşılayacak. Periskop lens isteyenler yine hüsrana uğrayacak. Çünkü bu lensler iPhone 15 ile sunulacak. Fiyat konusunda ise tüm modeller 100 ila 150 dolar arasında zamlı bir şekilde satılacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.