Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 26, 2022 15:51

TCL Tab 10 5G Tanıtıldı, İşte Fiyatı ve Özellikleri

TCL Tab 10 5G Tanıtıldı, İşte Fiyatı ve Özellikleri

Teknoloji devi TLC, Tab 10 5G akıllı tabletiyle karşımızda. Yoğun özelliklerle gelen tabletin özelliklerine ve fiyatına göz atalım.

Akıllı telefondan giyilebilir ürünlere kadar her ürün gamında yeni modeller geliştirmeye devam eden TLC, bu defa yeni bir tabletiyle karşımızda. TCL Tab 10 5G isimli yeni tablet, şirket tarafından piyasaya sürüldü. Tabletin özellikleri ve fiyatı dikkat çekiyor. Gelin özelliklerine göz atalım.

TCL Tab 10 5G Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı tabletin ön kısmından başlarsak karşımıza oldukça geniş deneyim sunan  ve FHD+ çözünürlükte olan bir ekran çıkıyor. Tablet, ön kısmında görüşme ve selfieler için bir lens taşıyor. Arka kısımda ise tek kamera bizleri karşılıyor. Tablet güvenlik için yüz tanımlama sistemine sahip.

Gücünü MediaTek’in fiyat/performans yonga seti olan Kompanio 800T 5G modeli, 4GB RAM ve 32GB dahili depolama seçenekleriyle eşleştirildi. Akıllı tablet, ofis/video gereksinimleri için oldukça yeterli bir performans sağlıyor.

5G desteki tablet, optik tarafta 8 Megapiksel arka kamera ve 5 Megapiksel selfie lensi taşıyor. Pil sisteminde ise 8.000 mAh kapasiteli bir batarya geliyor. Bu pil ile çok uzun kullanım süresi elde etmek mümkün.

Tablet, Samsung’un Galaxy A7 Lite modeline rakip olarak tanıtıldı. Tüm bu özellikleriyle ürün, 300$ fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü. Tabletin ülkemize gelip gelmeyeceği bilinmiyor ancak şu anda TCL Tab 10S modeli ülkemizde satışta. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.