Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 26, 2022 14:25

SteelSeries Arctis Nova 7 Oyunu Değiştirmeye Geldi

SteelSeries Arctis Nova 7 Oyunu Değiştirmeye Geldi

Oyuncuların sevdiği markalardan biri olan SteelSeries’ten SteelSeries Arctis Nova 7 kulaklığı geldi. Bu kulaklığa bayılacaksınız.

PC ve konsol oyuncularının yakından tanıdığı SteelSeries yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Firma şimdi de oyuncuların karşısına SteelSeries Arctis Nova 7, 3 ve 1 modelleri ile çıktı. Nova serisi ile özellikle ses konusunda müzik kulaklıklarına bile kafa tutan SteelSeries, oyunculara üst düzey bir deneyim sunmak istiyor.

Nova Acoustic System ile tasarlanmış, High Fidelity ses özelliğine sahip, Sonar Audio Software Suite ile güçlendirilmiş ve 360 derece Uzamsal Ses sunan Nova 7, başkaları tarafından duyulmayan sınırlı ayrıntıları oyuncuların duymasını sağlıyor.

Oyuncular 2,4 GHz ve Bluetooth özellikleri sayesinde aynı anda iki ses akışını dinleyebiliyor. Bu seri USB-C ile PC, Mac, PlayStation ve Switch arasında kolayca geçiş yapabiliyor. SteelSeries’ın yeni ürününde, ClearCast Gen 2’nin yapay zeka destekli gürültü engelleme özelliği de yer alıyor. Kulaklıkta kullanılan çift yönlü mikrofon, bugün aktif olarak F1 takımları tarafından kullanılıyor.

Arctis Nova serisi düşük ses kalitesi ve yüksek bas sesi ile ilgili sorunları tamamen ortadan kalkıyor. Aynı kulaklığın birden fazla platformda kullanılamaması ya da tüm gün kullanımdan kaynaklanan yorgunlukla ilgili sorunlar oyuncular için dert olmaktan çıkıyor.

Nova Akustik Sistemi ile donatılan genişletilmiş Nova ailesindeki her kulaklık, rekabette çıtayı yükseltmeyi ve oyunculara olağanüstü bir ses deneyimi yaratmayı amaçlıyor.  Türkiye pazarına da giriş yapacak olan bu seri ile birlikte SteelSeries bir de oyuncu hoparlörlerini duyurdu. Arena 3, 7 ve 9 olmak üzere üç farklı model ile karşımıza çıkan firma, ses sistemi arayanların imdadına yetişiyor. RGB aydınlatması ile ambiyans konusunda da çok başarılı görünen Arena serisi SteelSeries’in yazılımı ile sinema salonu deneyimi sunuyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.