Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 26, 2022 16:53

OnePlus Nord Wired Fiyatıyla Başka Kulaklık Aratmayacak!

OnePlus Nord Wired Fiyatıyla Başka Kulaklık Aratmayacak!

Mobil devinin yeni kulaklığı OnePlus Nord Wired Earphones fiyatıyla dikkatleri üstüne topladı. Kulaklığın çkış tarihi de çok yakın.

Daha çok akıllı telefonlarıyla tanıdığımız şirket, bu defa yeni bir kablolu kulaklığıyla karşımızda. Kayıtlara OnePlus Nord Wired Earphones ismiyle geçen fiyat/performans canavarı kulaklık, çok yakında çıkış yapacak. Ayrıca ürünün fiyatı da belli oldu. Gelin detaylara göz atalım.

OnePlus Nord Wired Earphones Fiyatı ve Çıkış Tarihiyle Karşımızda

Fiyat/performans canavarı Nord Wired Earphones, oldukça yakın olan çıkış tarihinden önce fiyatı ve özellikleriyle sızdırıldı. Tasarım konusunda kulaklığın OnePlus Bullets Wireless Z’nin kablolu haline benzer olduğunu söyleyebiliriz. Kulakiçi tasarımla gelen kulaklık oldukça ergonomik bir kullanım sunacak gibi gözüküyor.

Üç farklı silikonla gelecek olan kablolu kulaklık, başlarında bulunan mıktanıs sayesinde kablo dolanmasını engelleyecek. Ayrıca kulaklıklar birbirine yapıştığında dinlediğiniz müzik veya izlediğiniz video otomatik olarak duruyor.

Teknik tarafta ise 9.2 mm kalınlığında dinamik sürücüler yer alıyor. 0.422cc ses kavitesiyle birlikte kulaklık, yüksek performanslı dinleme deneyimi sağlıyor.

3.5mm ses jakıyla bağlantı kuran kulaklık, 27 Ağustos tarihinde çıkış yapacak. Şirketin paylaştığı afişe göz attığımızda “Plug in to your world” olarak gözüken slogan da gözlere çarpıyor.

Performanslı kulaklığın 13$ ve 20$ arasında bir fiyat etiketine sahip olacağı bildirildi. Umarız bu kulaklığı ülkemize görme şansına sahip oluruz. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.