Windows Ağustos 23, 2022 13:22

Windows 11 22H2 Güncellemesinin Detayları Belli Oldu

Windows 11 22H2 Güncellemesinin Detayları Belli Oldu

Microsoft’un yeni güncellemesi Windows 11 22H2 hakkında bilgiler geldi. Bu güncelleme ile sistemdeki tüm sorunlar giderilecek.

Microsoft yeni işletim sistemi Windows 11’e güncellemeler sunmaya devam ediyor. Hala bazı PC’lerde hatalara neden olan bu işletim sistemi için yakında büyük bir güncelleme yayınlanacak. Windows 11 22H2 adnı taşıyacağı söylenen bu güncellemenin yeni adı belli oldu. Microsoft Windows 11 2022 Güncellemesi adı altında büyük çaplı bir güncelleme yayınlayacak.

Microsoft, yapı 22621’in Windows 11 22H2’nin son sürümü olduğunu onayladı ve sızıntılar, güncellemenin bu yıl 20 Eylül gibi erken bir tarihte yayınlanabileceğini gösteriyor. Ekim ve Kasım aylarında, daha geniş bir kitleye ulaşmak için sunum hızlandırılacak.

Yeni özellikler açısından, Windows 11 22H2, dosyaları ve kısayolları görev çubuğuna “sürükle ve bırak” özelliği geri getirilecek. Ayrıca yeni bir Görev Yöneticisi, geliştirilmiş bir Başlat, daha hızlı bağlam menüleri, masaüstü için Windows Spotlight ve Dosya Gezgini sekmeleri için destek bekleniyor.

Windows 11 22H2

Son güncelleme ile iyice toplayan işletim sistemi yakında yayınlanacak olan yeni güncelleme ile hatalarından tamamen kurtulacak gibi görünüyor. Oyun tarafında da bir dizi iyileştirme ile gelmesi beklenen bu güncellemenin hızlı bir şekilde kullanıcılara sunulması bekleniyor.

OTA üzerinden sunulacak olan bu güncellemeyi çıktığında yüklemenizde fayda var. Bakalım Microsoft bu güncellemesi ile beklentileri karşılayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.