Samsung Ağustos 23, 2022 10:23

Galaxy A04s Uygun Fiyatı ile Çok Yakında Gelecek

Galaxy A04s Uygun Fiyatı ile Çok Yakında Gelecek

Samsung’un uygun fiyatlı yeni telefonu Galaxy A04s için geri sayım başladı. Bu telefon çok yakında resmi olarak tanıtılacak.

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy A04s modeli hakkında uzun zamandır söylentiler dolaşıyordu. Çok yakında tanıtılacak olan bu telefonun bugün özellikleri ve fiyatı hakkında yeni bilgiler geldi. Samsung’a yakın kaynaklara göre bu model 160 euro fiyat etiketine sahip olacak.

Galaxy A04s’nin 90 Hz yenileme hızı ve 400 nit maksimum parlaklığa sahip 6,5 inç 720 x 1600 PLS LCD dokunmatik ekran ile gelmesi bekleniyor. Telefonun kalbinde ise Samsung Exynos 850 yonga seti ve 3 GB RAM yer alacak. Depolama tarafında ise bizi 32 GB’lık depolama karşılayacak.

f/1.8 diyaframa sahip 50 Megapiksel çözünürlüğünde ana arka kamera ve iki tane de biri makro ve biri derinlik sensörü için 2 Megapiksel kamera yer alacak. Ön tarafta ise bizi f/2.2 diyaframa sahip 5 Megapiksel çözünürlüğünde kamer karşılayacak.

Galaxy A04s

Galaxy A04s

Telefonun 5.000 mAh pili, USB-C üzerinden 15W’a kadar şarj olacak. Ancak kutudan herhangi bir şarj cihazı çıkmayacak. Beyaz, siyah ve koyu yeşil olmak üzere üç farklı renk ile gelecek olan bu telefon Android 12 ile çalışacak. Telefonun Android 13 güncellemesini de alması bekleniyor.

Önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan bu telefon belli başlı Avrupa ülkelerinde satışa sunulacak. Türkiye pazarına da gelecek olan bu canavarın 10.000 TL bandını zorlaması bekleniyor. Çünkü kur ve vergilerden dolayı artık giriş segmenti bile 10K bandına yaklaşacak…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.