Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 20, 2022 11:51

OPPO Band 2 Dünya Turuna Çıkıyor, Türkiye’ye Bekliyoruz

OPPO Band 2 Dünya Turuna Çıkıyor, Türkiye’ye Bekliyoruz

Mobil devinin geçtiğimiz günlerde tanıttığı akıllı bilekliği OPPO Band 2, şimdi Çin dışına çıkıyor. İşte gelişmenin tüm detayları.

OPPO Band 2, şirket tarafından büyük bir heyecanla tanıtılmıştı. Oldukça ilgi çeken yeni akıllı bileklik, ülkemizde satışta olan OPPO Band’ın yerine geçti. Daha gelişmiş özellikler sunan akıllı bileklik ilk defa Çin dışına çıkıyor. Ülkemizde görmeyi beklediğimiz akıllı bilekliğin detaylarına gelin göz atalım.

OPPO Band 2 Çin Dışına Çıkıyor, Türkiye’ye Gelecek mi?

Premium görünümlü ve gelişmiş özellikler sunan OPPO Band 2, geçtiğimiz haftada Çin’de tanıtılmıştı. O vakitten beri Çin dışına çıkmayan bileklik, şimdi yeni bir sertifika aldı. Singapur IMDA sertifikasını alan Band 2’nin bu bölgede çıkış yapacağı anlaşıldı. Ancak bu noktada iyi olan şey, OPPO Band 2’nin Çin dışına çıkıyor olması.

Ülkemizde satışta olan OPPO Band da aynı şekilde önce Çin’den çıkış yapıp farklı Asya ülkelerinde piyasaya sürülmüştü. Daha sonra ise akıllı bileklik, ülkemize giriş yapmıştı. Şimdi ise aynı durum OPPO Band 2 için de geçerli. Akıllı bilekliğin bu yıl içerisinde ülkemize de uygun fiyatla giriş yapmasını bekliyoruz. Gelin bilekliğin özelliklerine de göz atalım.

OPPO Band 2 Başlıca Özellikleri

  • 1,57 inç büyüklüğünde  402 x 256  piksel çözünürlüğünde 2.5D kavisli AMOLED ekran, 500 nit parlaklık, %100 DCI-P3 renk gamı
  • Altı eksenli hareket sensörü, Optik kalp atış hızı sensörü, Optik kan oksijen sensörü, NFC (Opsiyonel)
  • Koşu, yürüyüş, açık havada bisiklete binme, yüzme, eliptik makine ve kürek makinesini içeren 6 spor modunda otomatik izlemeli 100’den fazla spor modu
  • Bluetooth 5.0, Android 6.0 ve üzeri, iOS 10.0 ve üzeri ile uyumlu
  • Suya dayanıklılık (5ATM)
  • Boyutlar: 45,3×29,1×10,6 mm; Ağırlık: 20g (bilek kayışı olmadan), 33g (kayışla birlikte)
  • 200 mAh pil, 14 güne kadar kullanım
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.