iPhone Ağustos 16, 2022 17:34

iPhone 14 Pro Max Aynı Şeyin Laciverti Olacak!

iPhone 14 Pro Max Aynı Şeyin Laciverti Olacak!

Apple’ın önümüzdeki ay tanıtacağı canavarı iPhone 14 Pro Max hakkında ilk izlenimler geldi. Telefon adeta bir tuğla deniliyor.

Apple, Eylül ayında karşımıza iPhone 14 serisi ile çıkacak. Ana modeller ile Pro modeller arasındaki farkı iyice açacak olan Apple, sızıntılara engel olamadı. Geçen yıl duyurudan önce iPhone 13’ün doğru görüntülerini paylaşan içeriden LeaksApplePro şimdi de iPhone 14 Pro Max modelini sızdırdı. İlk izlenimler telefonun tuğladan farksız olduğunu gösteriyor.

Ekrandaki çentiğin yeni şekli kullanıcı deneyimini etkilemiyor. Fiziksel olarak, yeni çentik mevcut olandan daha küçük. Ancak hemen hemen aynı şekilde çalışıyor. Yani, görünüşe göre Apple, serbest bırakılan ekran alanını nasıl etkili bir şekilde kullanacağını çözemedi.

Yeni kameranın da nüansları var. Kaynak, gün boyunca yeni 48 megapiksel sensörün diper telefon kameraları arasında en iyisi olduğunu belirtiyor. Ancak geceleri her şeyin o kadar iyi olmadığını ve aynı iPhone 13 Pro’nun daha iyi fotoğraflar çektiğini ve daha az kumlamalı olduğunu söylüyor. Ancak Apple bunu bir yazılım güncellemesiyle düzeltebilir.

Kaynak ayrıca hislerine göre özerkliğin birkaç saat arttığını söylüyor. Ayrıca yaptığı testlerde ve izlenimlerde hoparlör selefine göre çok daha iyi bir sound’a sahip.

iPhone 14 Pro

Pro Max’in ekranı, mevcut nesildekiyle hemen hemen aynı düzeyde bir deneyim sunuyor. Telefonu ön inceleme fırsatı bulan kaynak yeni modelin tuğla gibi hissettirdiğini belirtiyor. Tasarımsal açıdan büyük bir yenilik ile gelmeyecek olan bu model görünüşe göre yine ağır bir yapıda olacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.