OnePlus Ağustos 14, 2022 14:57

OnePlus 8 için OxygenOS 13 Testleri Başladı

OnePlus 8 için OxygenOS 13 Testleri Başladı

OPPO’nun bünyesinde yer alan OnePlus’tan güncellemeler gelmeye devam ediyor. Şimdi de OnePlus 8 için OxygenOS 13 Beta testleri başladı.

OnePlus , geçen hafta Android 13 tabanlı OxygenOS 13’ü geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Birkaç gün önce OnePlus 10 Pro için ilk OxygenOS 13 Açık Beta sürümünü yayınladı. OnePlus 8 için OxygenOS 13 güncellemesinin de geleceği açıklanmıştı. Bu açıklamadan sonra OnePlus 8 serisi için beta süreci başlatıldı.

OnePlus, gerektiğinde cihazlarına beta sürümlerini yüklemek ve sorunları bildirmek ve önerilerde bulunmak için OnePlus ile düzenli olarak iletişim kurmak isteyen Hindistan’dan 8 ve 8 Pro için Kapalı Beta Test Kullanıcıları alıyor. Hindistan’da Kapalı Beta Testi için 200 slot var ve OnePlus, iyi performansa sahip kullanıcılar için ödüller olacağını söylüyor. Ancak şirket bize bu ödüllerin ne olacağını belirtmedi.

OxygenOS 13’ün 8 ve 8 Pro için kararlı sürümünün yayınlanmasına hala zaman var ve eğer sabırsızlanıyorsanız Kapalı Beta Test programına katılabilirsiniz. Ancak beta derlemesinin kullanıcı deneyimini engelleyebilecek hatalar içerebileceğini unutmayın. Bu nedenle ana cihazlarda beta sürümlerini yüklemekten kaçınmak en mantıklısı.

OnePlus 8 için OxygenOS 13

Şimdilik sadece Hindistan pazarında indirime sunulacak olan bu beta sürecinin Avrupa pazarına sıçrayıp sıçramayacağı henüz bilinmiyor. Ancak OnePlus’ın Beta sürecini genişletmek ve daha sorunsuz bir nihai sürümü hızlı bir şekile sunmak için Avrupa çıkarması yapması gerekiyor. Güncelleme konusunda rakiplerine nazaran elini çabuk tutacak olan firma bakalım sorunsuz bir güncelleme sunacak mı?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.