HarmonyOS Ağustos 13, 2022 10:50

Huawei FreeBuds Pro 2 için HarmonyOS 3 Güncellemesi Türkiye’de!

Huawei FreeBuds Pro 2 için HarmonyOS 3 Güncellemesi Türkiye’de!

Huawei kulaklıklarına bile güncelleme sunuyor. Huawei FreeBuds Pro 2 için HarmonyOS 3 güncellemesi bugün ülkemizde indirime sunuldu.

Güncelleme konusunda rakiplerine taş çıkaran Huawei’den bugün bir güncelleme müjdesi daha geldi. Android’i saf dışı bırakmak isteyen Çinli teknoloji devi HarmonyOS işletim sistemi ile sadece telefonlara değil bir çok cihaza girmeyi başarmıştı. Bugün ise bu işletim sisteminin en güncel sürümü olan HarmonyOS 3, Huawei FreeBuds Pro 2 için yayınlandı.

OTA üzerinden sunulan bu güncelleme yaklaşık olarak 4 MB büyüklüğe sahip. Telefon görüşmesi ve Bluetooth bağlantı deneyimini iyileştiren bu güncellemeyi mutlaka yüklemenizde fayda var. Yüksek kaliteli ses deneyimi sunan bu kulaklıklar, piyasanın en iyilerinden bir tanesi konumunda. Ses uzmanı Devialet ile ortaklaşa geliştirilen bu kulaklıkta yok yok diyebiliriz.

Bluetooth bağlantısı sayesinde hem Android telefonlara hem de iPhone’a bağlanabilen bu canavar 11 nm dinamik sürücüleri ve LDAC Hi-Res kablosuz bağlantısı ile ses konusunda üst düzey bir deneyim sunuyor. Bu kulaklık 14-48 Hz frekans tepkisine sahip. Oyunlar için ultra düşük gecikme modu ve ayarlanabilir Equlaizer’ı ile ön plana çıkan bu modele 47 dB’ye kadar gürültü engelleyebiliyor.

Huawei FreeBuds Pro 2

Huawei FreeBuds Pro 2 özellikleri

  • Bluetooth 5.2, LDAC Hi-Res codec bileşeni, İki cihazla eşzamanlı Bluetooth bağlantısı
  • Dörtlü Mıknatıslı 11 mm Dinamik sürücüler, 14-48 Hz frekans tepkisi
  • Üçlü uyarlanabilir ekolayzır
  • Oyun için ultra düşük gecikme
  • Farklı kulak kanalı türleri için 47dB’ye kadar 3 mikrofonlu Hibrit Aktif Gürültü Engelleme Teknolojisi
  • Akıllı Dinamik ANC -Ultra Mod, Rahat Mod ve Genel Mod
  • 6m/sn Rüzgar Önleyici Gürültü azaltma
  • Toza ve suya dayanıklı (IP54)
  • 55mAh pil, 4 saat (ANC ile) / 6,5 saat (ANC olmadan) oynatma sunar, 580mAh pil, 30 saat (ANC olmadan) / 18 saat (ANC olmadan) sunarsa 580mAh pil Şarj kutusuyla oynatma, USB Type-C
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.