Akıllı Saat Ağustos 11, 2022 21:11

Xiaomi Watch S1 Pro Tanıtıldı, Mükemmel Tasarım ve Uygun Fiyat Bir Arada

Xiaomi Watch S1 Pro Tanıtıldı, Mükemmel Tasarım ve Uygun Fiyat Bir Arada

Xiaomi beklenen amiral gemisi akıllı saati duyurdu. Xiaomi Watch S1 Pro şık tasarımı, 14 gün pil süresi ve uygun fiyatıyla öne çıkıyor.

Xiaomi’nin mevcut akıllı saati Xiaomi Watch S1’in gelişmiş bir versiyonu karşımızda. Xiaomi Watch S1 Pro, 46 ​​mm dairesel kadran ve paslanmaz çelikten oluşan yekpare bir gövdeye sahip. Cihazın sağ tarafında taç şeklinde bir tuş ve neredeyse kasa aynı hizada bir buton daha yer alıyor. Akıllı saat, 480 x 480 piksel çözünürlüğe ve 600 nit parlaklığa sahip 1.47 inç büyüklüğünde AMOLED ekranla geliyor.

50 metreye kadar su direnci gösteren Watch S1 Pro’da 24 saat kalp atış hızı takibinin yanında kan oksijen seviyesini ölçen SpO2 sensöre sahip. Akıllı saat ayrıca uyku düzenini, stres seviyelerini ve cilt sıcaklığını takip edebiliyor.

Watch S1 Pro, 100’den fazla egzersiz modunu bir araya getiriyor. Akıllı saat, bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan bisiklete binme ve koşma gibi açık hava etkinliklerini kaydetmek için yerleşik bir GPS barındırıyor.

Akıllı saat, üçüncü taraf uygulamaları destekleyip, MIUI arayüzünü temel alıyor. Müzik çalma, Xiaomi televizyonlarını kontrol etme, el feneri ve daha birçok kullanışlı özellikler sunmakta. Bluetooth 5.0 ve NFC bağlantı desteği ile birlikte gelen Watch S1 Pro standart kullanımda 15 gün pil süresi sunuyor.

Tanıtılır tanıtılmaz Çin’de satışa sunulan akıllı saatin silikon kayış versiyonu 222 $, deri kayış seçeneği ise 237 $’dan listeleniyor.

Xiaomi Watch S1 Pro Özellikleri

  • 1.47 inç büyüklüğünde 480 x 480 piksel çözünürlüklü ve Safir cam korumalı AMOLED ekran, ekran sürekli açık
  • Kalp atış hızı sensörü (kan oksijeni dahil), ivmeölçer sensörü, jiroskop, jeomanyetik sensör, atmosferik basınç sensörü, ortam ışığı sensörü, aşınma tespiti için kapasitif sensör
  • Uyku takibi, Fitness takibi, 117 Fitness Modu: 19 profesyonel Fitness Modu ve 98 genişletilmiş Fitness Modu içerir.
  • Bluetooth üzerinden arama yapmak için hoparlör ve mikrofon
  • GPS, Beidou, GLONASS, GALILEO, QZSS
  • Android 6.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlara bağlanmak için Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.2: iOS 10 ve üstü, Mastercard NFC ile ödemeler (isteğe bağlı)
  • Boyutlar: 46 x 46 x 11.28 mm
  • 50 metreye (5 ATM) kadar suya dayanıklı
  • Kablosuz şarjı desteği
  • Standart kullanımda 14 güne kadar ve yoğun kullanımda  10 güne kadar pil ömrü sunan 500mAh pil

Xiaomi Pad 5 Pro 12.4 Tanıtıldı, Ekran Şimdi Daha Büyük

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.