Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 11, 2022 8:48

Xiaomi Mix Fold 2, Watch S1 Pro ve Buds 4 Pro Gösterildi!

Xiaomi Mix Fold 2, Watch S1 Pro ve Buds 4 Pro Gösterildi!

Xiaomi’nin yeni canavarları Xiaomi Mix Fold 2, Watch S1 Pro ve Buds 4 Pro etkinlikten önce gösterildi. Tasarımlar şahane görünüyor.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, bugün 30’dan fazla yeni ürünün tanıtacağı etkinliğini düzenleyecek. Etkinliğe saatler kala bugün firmadan ilginç bir poster geldi. Xiaomi Kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Lei Jun, şirketin yaklaşan sunumunun yeniliklerini ilk kez bir arada gösteren yeni bir görüntü yayınladı. Bu görselde Xiaomi Mix Fold 2, Watch S1 Pro ve Buds 4 Pro kışkırtan tasarımı ile görünüyor.

Daha önce Lei Jun, Xiaomi Mix Fold 2’nin katlanmamış kalınlığının sadece 5,4 mm olduğunu resmen açıklamıştı. Ardından Xiaomi Çin Başkanı Lu Weibing, “Gün içinde şarj edilmeden kullanılabilir” ifadelerini kullandı. Mix Fold 2, 4500mAh pile sahip olacak ve 67W şarjı destekleyecek. Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ve 12 GB RAM’den beslenecek olan bu telefon katlanabilir telefonların şahı olacak gibi görünüyor.

Xiaomi Mix Fold 2

Şimdilik teknik özellikleri sır gibi korunuyor. Bugün düzenlenecek olan etkinlikte Fold 2 hakkında daha fazla detay sahibi olacağız. Gold rengi ile kışkırtıcı bir tasarıma sahip olacak olan bu yeni ürünler, dosta güven düşmana korku salacak gibi görünüyor. Premium segmente odaklanan Xiaomi’nin yeni ürünlerinin fiyatları pek uygun olmayacak. Rakiplerinden farklı bir yol izlemeye başlayan Xiaomi’nin bu katlanabilir telefonu için 2000 dolara yakın bir ücret talep etmesi bekleniyor. Leica imzalı lensleri ile fotoğraf konusuda da iddialı olacak olan bu model, belki de katlanabilirlerin en iyisi olacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.