Mobil Ağustos 11, 2022 17:55

Samsung Galaxy A23e Uygun Fiyatıyla Çok Sevindirecek

Samsung Galaxy A23e Uygun Fiyatıyla Çok Sevindirecek

Teknoloji devinin akıllı telefonu Samsung Galaxy A23e, uygun fiyatıyla sevindirecek. Şimdi telefonun tasarımı belli oldu. İşte detaylar.

Samsung, geçtiğimiz haftalarda Galaxy A23 5G serisi akıllı telefonunu tanıtmıştı. İlgi çeken akıllı telefon serisinin yeni bir modeli daha ortaya çıktı. Aktarılanlara göre şirket, Samsung Galaxy A23e isminde bir telefon üzerinde çalışıyor. Telefonun tanıtımının da yakın olduğu söylendi. Ayrıca tasarımları da sızdırıldı.

Galaxy A23e Tasarımıyla Karşımızda

Render görüntüleriyle sızdırılan A23e, nasıl bir telefon olacağını göstermiş oldu. Samsung, en son 2019’da Galaxy A20e modelini tanıtmıştı. Tam üç yıl sonra şirket, A23e modelini piyasaya sürecek. Tasarımlarıyla sızdırılan A23e, eski zamanların havasını üstünde taşıyor.

Arka panele baktığımızda eski yılları hatırlatan tekli kamera paneli ve bir LED flaş görüyoruz. Alt kısımda ise minimal bir Galaxy yazısı mevcut. Ön kısımda ekranın çentikli bir kamera taşıdığını görüyoruz. Sağ kısımda ses kısma ve açma tuşları mevcut. Ayrcıca güç düğmesinde bir parmak izi okuyucu mevcut olacak.

Samsung Galaxy A23e

Genel olarak baktığımızda ekranın kalın çene ve ince kenarlara sahip olduğunu anlıyoruz. Telefon 149.8 x 70.7 x 8.9mm boyutlarında olacak. Henüz yeni sızdırılan bu akıllı telefon hakkında başka bilgi mevcut değil. Ancak akıllı telefonun 120-150$ arasında bir fiyat etiketiyle gelmesi bekleniyor. Umarım bu uygun fiyatlı model ülkemize de giriş yapar. Yeni detaylar için takipte kalın.

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.