Yazılım Ağustos 10, 2022 20:53

Windows 11 Güncellemesi Sistemi Düzeltiyor!

Windows 11 Güncellemesi Sistemi Düzeltiyor!

Microsoft, son Windows 11 güncellemesi ile sistemde yaşanan tüm sorunları düzeltiyor. Bu güncellemeyi mutlaka yüklemelisiniz.

Yazılım devi Microsoft, geleneksel aylık Salı günü güncellemesinin bir parçası olarak Windows 11 için yeni bir güncelleme yayınladı. Yayınlanan son Windows 11 güncellemesi sistemdeki tüm hataları çözmesi ile dikkat çekiyor. Ayrıca güncelleme, bir dizi iyileştirme ve hata düzeltmesi getiriyor. Bu, Windows güncellemelerini indirme ve yükleme ile ilgili bir sorunu içerir. Diğer düzeltmeler arasında, her kullanıcının Başlat menüsünü yeniden açabileceği, ancak bazı kullanıcıların daha önce açamayacağı yer alıyor.

Güncelleme ayrıca Temmuz ayının ikinci yarısında isteğe bağlı toplu güncelleme olarak sunulan yenilikleri de içeriyor.  KB5016629 güncellemesi güvenlik iyileştirmeleri getirdiğinden, bu PC’ye otomatik olarak yükleniyor. Eğer yüklemezse bile bu güncellemeyi mutlaka yüklemenizde fayda var.

Microsoft’un yeni işletim sistemini güncellemeler ile sürekli canlı tutması ve sorunsuz bir deneyim için hızlı davranması oldukça sevindirici. Muhtemelen Windows 11’e bu yıl büyük çaplı bir güncelleme gelmeyecek. Bu yüzden ara ara topluluk güncellemelerini göreceğiz. 2023 yılına geldiğimizde sie Microsoft’un elini taşın altına koyması ve yeni özelliklerini kullanıcılarına sunması bekleniyor.

Windows 11 Android 12.1

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.