OPPO Ağustos 10, 2022 13:23

OPPO Watch 3 En Net Görselleri ile Karşımızda

OPPO Watch 3 En Net Görselleri ile Karşımızda

OPPO’nun yeni akıllı saati OPPO Watch 3 en net görselleriyle karşımıza çıktı. Bu saat tasarımı ve özelliklerile rakiplerine göz dağı veriyor.

Çinli teknoloji devi OPPO, bugün karşımıza yeni ürünleri ile çıkacak. Firmanın daha önce de duyurduğu yeni akıllı saati OPPO Watch 3 etkinlik öncesinde en net görselleri ile karşımıza çıktı. Çin’de satışa sunulan bu saatin özellikleri de listemele sayesinde açıkça görünüyor.

Son gelen bilgilere göre bu seride ana ve Pro modeller olacak. Pro model Her Zaman Açık Ekran (AoD) işlevine sahip kavisli 1,91 inç AMOLED LTPO getirecek. Ancak normal Watch 3’ün tam ekran özellikleri hala açıklanmadı. Her iki saat de Qualcomm’un Snapdragon W5 Gen 1 yonga setinden güç alacak.  Ayrıca yine iki modelde de Oppo’nun Apollo 4 Plus yardımcı işlemcisi bulunacak.

EKG, eSIM, NFC ve 5ATM su geçirmezlik özelliklerine sahip olacak olan bu iki model Oppo’nun ColorOS Watch arayüzü ile çalışacak. OPPO’nun yeni gözdesi serisi siyah ve gümüş renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Fiyat konusunda ise OPPO’nun nasıl bir yol izleyeceği bilinmiyor. Android telefonlar ile tam uyumlu bir şekilde çalışacak olan bu saatin iPhone uyumunun olup olmayacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

Oppo Watch 3

Tahminlere göre bu model 300 dolar banında olacak ve ilk olarak Çin’de satışa sunulacak. Avrupa pazarına ise yıl sonuna doğru gelmesi bekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.