Mobil Ağustos 7, 2022 15:52

Redmi K50 Extreme Edition için Yeni Gelişme

Redmi K50 Extreme Edition için Yeni Gelişme

Mobil devinin yeni akıllı telefonu Redmi K50 Extreme Edition, güvenlik için yeni bir gelişmesiyle karşımızda. İşte tüm detaylar.

Geçtiğimiz günde birçok özelliğiyle karşımıza çıkan Redmi K50 Extreme Edition modelinin, şimdi ekran kısmında güvenlik için beklenen bir teknolojiyi taşıyacağı ortaya çıktı. İşte beklenen gelişmenin tüm detayları.

Redmi K50 Extreme Edition Ekran Altı Parmak İzi Okuyucuyla Gelecek

Digital Chat Station’dan gelen bilgiler Redmi’nin yaklaşan canavarı K50 Extreme Edition’ın ekran kısmında güvenlik için hızlı bir ekran altı parmak izi okuyucu taşıyacağını gösteriyor. Böylece akıllı telefonda, fiziksel parmak izi okuyucudan vazgeçilip daha modern olan ekran altı teknolojisine geçiş yapılacak.

Daha önceden CMIIT, 3C, TENAA gibi sertifikalarını 22081212C model numarasıyla alan K50 Extreme Edition, birçok özelliğini aktarmıştı. Aktarılan bilgilere göre akıllı telefon 6.7 inç büyüklüğünde 120Hz ekran yenileme hızına sahip FHD+ çözünürlüğünde bir AMOLED ekran ile gelecek.

Redmi K50 Extreme Edition

Canavar akıllı telefon gücünü Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alacak. Sisteme 8GB/12GB RAM ve 128GB/256GB dahili depolama seçenekleri eşlik edecek. 120W hızlı şarj sistemiyle desteklenmesi beklenen akıllı telefon büyük bir pil taşıyacak.

Redmi CEO’su Lu Weibing, akıllı telefon için “Redmi’nin tüm ileri teknolojilerini birleştiren mükemmel bir başyapıt”  yorumunda bulundu. Akıllı telefon AnTuTu test uygulamasında 1.120.691 puan elde etmişti. Xiaomi 12S Ultra ise 1,1 milyon puan almıştı. Redmi’nin CEO’sunun yorumlarının doğru olacağını bu bilgiler destekliyor. Yakında tanıtılacak akıllı telefonun gelişmeleri için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.