Redmi Ağustos 6, 2022 15:49

Redmi K50 Extreme Edition Deli Dehşet Özellikler ile Geliyor

Redmi K50 Extreme Edition Deli Dehşet Özellikler ile Geliyor

Redmi’nin yeni canavarı Redmi K50 Extreme Edition çok yakında tanıtılacak. Bu telefon dünyanın en hızlısı olabilir. İşte özellikleri.

Xiaomi, en iyi amiral gemisi Redmi K50 Extreme Edition modelini üstü kapalı bir şekilde duyurdu. Daha önce bu modelin Ultra olarak isimlendirilmesi bekleniyordu. Ancak farklı bir isimlendirme politikası uygulanarak bu modele Extreme Edition adı verildi. Dünyanın en hızlısı olacak olan bu telefon adının hakkını fazlasıyla verecek.

Xiaomi’nin alt markası olan Redmi bu modelinde Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine yer verecek. RAM tarafında ise muhtemelen 16 GB RAM’i göreceğiz. Redmi CEO’su Lu Weibing, markanın tarihindeki en güçlü akıllı telefonun yanı sıra “Redmi’nin tüm ileri teknolojilerini birleştiren mükemmel bir başyapıt” olacağını vurguladı.

Sızıntıları ile ünlü Digital Chat Station; AnTuTu test uygulamasında 1.120.691 puan alan bir telefonun test sonuçlarını yayınladı. Asus ROG Phone 6’nın yaklaşık 1,11 milyon puan aldığını, Xiaomi 12S Ultra’nın ise 1,1 milyon puan aldığını eklemekte fayda var. Bu yüzden bu puanlar Redmi’nin yeni canavarına ait gibi görünüyor.

Redmi K50 Extreme Edition

Redmi K50 Extreme Edition

120 Hz tazelemli FHD+ çözünürlüğünde ekran ile gelecek olan telefonda 1200W hızlı şarjın da yer alması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde tanıtılıp satışa sunulacak olan bu modelin fiyatını tahmin etmek şimdiden zor. Ancak 700 dolar bandında bir fiyat beklememiz mantıklı olacak gibi görünüyor. Sadece Çin pazarına özel olacak olan bu telefonun Avrupa’ya gelip gelmeyeceği de bilinmiyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.