Akıllı Telefon Ağustos 6, 2022 8:50

POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi Nihayet Başladı

POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi Nihayet Başladı

POCO X3 NFC MIUI 13 güncellemesi uzun bir bekleyişin ardından dağıtıma sunuldu. Merakla beklenen güncelleme bakalım neler getiriyor.

POCO X3 NFC kullanıcılarının gözü aydın diyelim. Uzun süredir bekledikleri MIUI 13 güncellemesi an itibariyle dağıtıma sunuldu. V13.0.1.0.SJGMIXM sürüm numarasını taşıyan güncelleme telefonun global sürümü için indirilebilir durumda. Xiaomiui sitesinde yer alan habere göre güncelleme 2.7 GB büyüklüğünde. Hemen belirtelim, güncelleme şu an için sınırlı sayıda kullanıcıya sunulmakta. herhangi bir sorun yaşanmadığı taktirde daha geniş kitlere aktarılacak.

Kademeli olarak yayılacak güncelleme henüz telefonun Türkiye sürümü için dağıma çıkmış değil. Fakat ülkemiz kullanıcılarının bu güncelleme için artık çok fazla beklemeyeceğini söyleyebiliriz. Kapsamlı güncelleme, MIUI 13’te gelişmelerin yanında Temmuz 2022 Google güvenlik düzeltmelerini de getiriyor.

POCO X3 NFC MIUI 13 Güncelleme Detayları

Sistem

  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI
  • Android Güvenlik Yaması Temmuz 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Daha fazla özellik ve iyileştirme

  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

POCO X3 NFC, kutusundan Android 10 tabanlı MIUI 12 ile çıktı. 2 Android güncellemesi ve 2 MIUI güncellemesi alan telefon için bundan sonraki süreçte sürüm değişikliği gerektiren bir Android güncellemesi yayınlanmayacak. Fakat MIUI güncellemesinin dağımı sürdürülecek. Siteye göre POCO X3 NFC daha MIUI 14 güncellemesi alacak.

Xiaomi Ağustos Güncellemesini Dağıtmaya Başladı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.