Motorola Ağustos 6, 2022 16:55

Moto Razr 2022 iPhone 13 Pro’nun Rakibi Olacak!

Moto Razr 2022 iPhone 13 Pro’nun Rakibi Olacak!

Motorola’nın katlanabilir yeni telefonu Moto Razr 2022, iPhone 13 Pro’nun rakibi olarak gösteriliyor. Bu telefon sürpriz bir çıkış yapabilir.

Motorola, katlanabilir amiral gemisi telefonu Moto Razr 2022 ile ilgili ayrıntıları yavaş yavaş açıklıyor. Bugün ön siparişe açılan telefon ilginç bir şekilde iPhone 13 Pro’nun rakibi olarak gösteriliyor. Özellikleri ile iPhone 13 Pro’dan kayıt üzerinde daha iyi görünen telefona gelin yakından bir göz atalım.

Motorola’nın yeni canavarının ana ekranı, iPhone 13 Pro Max ile aynı olan 6,7 inçlik OLED panel ile gelecek. Daha önce, Lenovo’nun Çin cep telefonu bölümünün genel müdürü Chen Jin, Moto Razr 2022’nin ana akıllı telefon olarak kullanılabileceğini ve ekran boyutu ve boyutlarının iPhone 13 Pro Max ile karşılaştırılabilir olduğunu söylemişti.

Bu ekran iPhone 13 Pro’nun aksine 144Hz’e kadar yenileme hızlarını destekleyecek, HDR10+ yüksek dinamik aralığı destekleyecek. Ayrıca 1 milyar renk gösterebilecek ve düşük mavi ışık emisyonlarına sahip olacak. Bu ekranın DC Karartma teknolojisini de destekleyeceğini belirtelim.. Ön kamera ise ekranın ortasındaki bir deliğe yerleştirilecek.

Harici ekrana gelince, 2,7 inçlik bir boyuta sahip olacak. Bu ekran saati, hava durumunu, takvim girişlerini, kişileri, gelen aramaları, mesajları ve diğer bilgileri görüntülemek için bağımsız alanlara ile gelecek. Ayrıca bu ekranın selfie çekerken vizör olarak kullanılabileceğini belirtelim.. Söylentilere göre bu ekranda dilerseniz herhangi bir uygulamayı da çalıştırabileceksiniz.

Moto Razr 2022

Telefon, kasanın iki parçası arasındaki mesafeyi azaltmanıza ve açıldığında gözle görülür kırışıklığı azaltmanıza olanak tanıyan üçüncü nesil yıldız şeklinde bir menteşe ile fark yaratacak. 11 Ağustos tarihinde tanıtılacak ve aynı gün satışa sunulacak olan Motorola’nın yeni canavarında Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ve 12 GB RAM’in de yer alacağının altını çizelim.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.