Mobil Ağustos 5, 2022 19:51

Vivo V25 Pro Performansıyla Göz Kırptı

Vivo V25 Pro Performansıyla Göz Kırptı

Uzun zamandır beklenen Vivo V25 Pro, işlemcisi ve performansıyla gündeme oturdu. İşte yaklaşan telefonun tüm detayları sizlerle.

Mobil devinin yeni akıllı telefonları hazırlanmaya devam ediyor. Şirketin yaklaşan bu akıllı telefonlarından birisi ise Vivo V25 Pro olarak biliniyor. Sık sık gündeme çıkan V25 Pro, şimdi işlemcisi ve performansıyla Geekbench üzerinde görüntülendi. Gelin tüm detaylara göz atalım.

Vivo V25 Pro Dimensity 1300 ile İstenileni Verecek

Geçtiğimiz günlerde Google Play Konsol listelerinde V2158 model numarasıyla gözüken V25 Pro’nun birçok özelliği ortaya çıkmıştı. Ancak akıllı telefonun işlemcisi henüz bilinmiyordu. Şimdi ise Geekbench üzerine çıkan V25 Pro, işlemcisi ve olası performansı hakkında bilgileri sundu.

Bilgilere göre akıllı telefon, MediaTek’in Dimensity 1300 yonga setiyle desteklenecek. Akıllı telefona 8GB/12GB RAM seçenekleri eşlik edecek. Buna ek olarak akıllı telefon 8GB sanal RAM desteğine de sahip olabilir. Telefonun Android 12 üzerinde işlem yapacağı da bildirildi.

Vivo V25 Pro

Telefon tüm bu özellikleriyle orta-üst segmentte bir akıllı telefon olacağını onaylıyor. Yüksek performans sunması beklenen akıllı telefonun 120Hz yenilemeli kavisli FHD+ çözünürlüğünde bir ekran sunacağı da bilgilerde mevcut. Vivo’nun V23 serisinde yer alan değiştirme özelliğinin de V25 Pro’da yer alacağı söyleniyor.

Akıllı telefon optik kısmında 64 Megapiksel birincil kamera ve 32 Megapiksel selfie lensi taşıyacak. Bunlara OIS ve EIS özelliklerinin eşlik edeceği söyleniyor. V25 Pro tüm bu özellikleriyle 500$ civarında bir fiyat etiketi taşıyacak. 17 Ağustos’ta tanıtılacak telefon V23 gibi ülkemize de bir sürpriz ile giriş yapabilir.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.