Akıllı Saat Ağustos 5, 2022 13:48

Galaxy Watch 5 Pro Tüm Özellikleriyle ve Fiyatıyla Karşınızda!

Galaxy Watch 5 Pro Tüm Özellikleriyle ve Fiyatıyla Karşınızda!

Tanıtım tarihine kısa bir süre kala Galaxy Watch 5 Pro akıllı saatin tüm detayları ortaya çıktı. Amiral gemisi saat pahalı olacak.

Samsung’un 10 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliğine sayılı günler kaldı. Güney Koreli teknoloji devinin etkinlik kapsamında duyuracağı ürünlere dair neredeyse tüm detaylar ortaya çıkmış durumda. Son olarak Galaxy Watch 5 Pro akıllı saatin teknik özellikleri ve fiyatı gün yüzüne çıktı. Samsung’un amiral gemisi akıllı saati premium özelliklerle geliyor, fakat fiyatı pahalı olacak.

Galaxy Watch 5 Pro Başlıca Özellikleri

Galaxy Watch5 Pro titanyum bir kasaya sahip olacak ve sadece 45mm boyutunda satışa sunulacak. Yani büyük saatleri seviyorsanız, satın alım listesize Watch 5 Pro’yu da dahil edebilirsiniz. Akılı saatte 1.36 inç büyüklüğünde 450 x 450 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED ekran yer alacak. Öte yandan saatin ekranı safir camdan oluşacak.

Samsung yeni nesil akıllı saatte pil süresini ileri taşımış görünüyor. Galaxy Watch 5 Pro’da 80 saat kullanım süresi sunduğu iddia edilen 590 mAh büyüklüğünde bir pil kullanılacak. Galaxy Watch 4 Classic’teki 361 mAh büyüklüğündeki pile kıyasla bu tarafta ciddi bir yükseltmeden söz edebiliriz.

Galaxy Watch 5 serisi saatlerin tümüne Exynos W920 işlemcisi güç verecek. Bu işlemcisinin Galaxy Watch 4 serisinde de kullanıldığını hatırlatalım. Saat ayrıca 10.5 mm kalınlığında ve 46.5 gram ağırlığında olacak. Galaxy Watch 5 Pro’nun Bluetooth versiyonu 469 €, 4G versiyonu ise 499 €’dan satışa sunulacak.

Galaxy Fold 4 / Flip 4 ve Watch 5 Serisinin Avrupa Fiyatları Sızdırıldı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.