Akıllı Telefon Ağustos 5, 2022 17:53

Galaxy S20 FE Güncelleme Almayı Sürdürüyor!

Galaxy S20 FE Güncelleme Almayı Sürdürüyor!

Ülkemizde iki farklı işlemciyle satışta olan Galaxy S20 FE aylık güncelleme almayı sürdürüyor. Telefon için ağutos güncellemesi başladı.

Samsung, ağustos ayı güncellemesinin dağıtımını sürdürüyor. Son olarak Galaxy S20 FE için güncelleme yayınlandı. Telefonun LTE yani Snapdragon 865 işlemcili versiyonu Rusya’da güncellemeyi almaya başladı. Aynı güncelleme çok yakında telefonun Exynos işlemcili versiyonu için de yayınlanacaktır.

Ağustos ayı güncellemesi çok sayıda güvenlik düzeltmesinin yanında DeX ile ilgili güvenlik açıklarını, Wi-Fi ve NFC üzerinden MAC adresi sızıntısına neden olan açıkları kapatıyor. Sistemi daha kararlı bir hale getiren güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz.

Galaxy S20 FE Fiyatı ve Başlıca Özellikleri

Türkiye fiyatı şu sıralar en düşük 9.000 TL seviyesinde olan Galaxy S20 FE’nin başlıca özelliklerinden söz edelim. Telefonda 6,5 inç Full HD + (2400 × 1080 piksel) Super AMOLED Infinity-O ekran, yer alıyor. Bu panel 120Hz yenileme hızını destekliyor. Türkiye’de hem Snapdragon 865 hem de Exynos 990 versiyonları satılan telefonun arkasında üçlü kamera yapısı yer almakta.

Ana kamerada 12 megapiksel OIS destekli bir sensör bulunuyor. Buna 12 megapiksel ultra geniş açılı ve 8 megapiksel telefoto kamera eşlik ediyor. Telefoto kamerada da yine OIS desteği bulunmakta. Ön bölümde ekran üzerine yerleştirilen kamera ise 32 megapiksel çözünürlüğünde.

IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasına sahip olan telefonun pili 4.500 mAh büyüklüğünde. Neyse ki kutu içerisinde 25 watt’lık bir adaptör çıkıyor. AKG destekli stereo hoparlörler, Dolby Atmos ses, ekran altı parmak izi tarayıcısı ve Android 12 telefonda öne çıkan diğer özellikler.

Galaxy S23 Ultra’nın İki Önemli Özelliği Belli Oldu

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.