Akıllı Telefon Ağustos 4, 2022 19:26

OPPO Find N Fold ve N Flip İçin Hazır mısınız?

OPPO Find N Fold ve N Flip İçin Hazır mısınız?

Yeni bir rapora göre bakılırsa OPPO iki katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor. Bu telefonlar OPPO Find N Fold ve N Flip ismiyle çıkış yapacak.

OPPO geçen yıl duyurduğu Find N modeliyle katlanabilir akıllı telefon segmentinde çıtayı epey bir yükseğe çıkardı. Kullanılan menteşe sistemiyle birlikte telefonda katlama izi neredeyse görünmez hale gelirken, dış ekranın 18:9 formatında olması telefonun işlevselliğini daha da artırdı. OPPO’nun katlanabilir Find N’nin devam modeli üzerinde çalıştığına dair çok sayıda sızıntı zaten gerçekleşti. Yeni bir rapora göre Çinli şirket bir değil iki yeni katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor. Bunlar OPPO Find N Fold ve Find N Flip isimleriyle çıkış yapacak.

OPPO Find N Fold ve Find N Flip Geliyor

OPPO Find N Flip,  Samsung Galaxy Z Flip 4 ve Motorola Razr 2022 gibi modellerle rekabet etmesi muhtemel görünüyor. OPPO’nun dikey katlanabilir telefon serisine nasıl dokunuşlar yapacağını merakla bekliyoruz. Bakıldığı zaman kullanıcılar hem kolay taşınabilirliği hem de fiyatı nedeniyle dikey formada katlanabilen telefonlara daha fazla ilgi gösteriyor. Find N Fold modeli ise geçen yıl tanıtılan Find N’nin devam modeli olacak. Her iki telefonun da Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisinden güç alması bekleniyor.

Sertifika bilgileri telefonların bu şekilde isimlendirileceğini ortaya koyuyor. Açıkçası OPPO Find N sonrası isimlendirmenin biraz daha zorlaştırıldığını söylemeliyiz. Telefonlara dair yeni gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

OPPO Reno8 Z 5G Resmi Olarak Tanıtıldı, İşte Fiyatı ve Özellikleri

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.