Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 4, 2022 19:53

Galaxy Buds 2 Pro Stüdyo Kalitesinde Ses Sunacak

Galaxy Buds 2 Pro Stüdyo Kalitesinde Ses Sunacak

Samsung’un yakında tanıtacağı kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2 Pro hakkında sevindiren haberler geldi. Stüdyo kalitesinde ses sunacak.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung 10 Ağustos tarihinde Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4 modellerini tanıtacak. Bu etkinlikte ayrıca Galaxy Watch 5 ve 5 Pro da tanıtılacak. Bugün gelen bilgilere göre Samsung’dan bir adet de kulaklık göreceğiz. Galaxy Buds 2 Pro adını taşıyacak olan bu kulaklık hakkında bugün ilginç bilgiler ortaya çıktı.

Sızdırılan görsele ek olarak, kulaklığın çeşitli özellikleri hakkında da bilgiler geldi. Aktarılan bilgilere göre; Samsung’un gelişmiş akıllı aktif gürültü iptali vaat ettiği iddia ediliyor. Ayrıca HD Ses, 360 derece ses desteği olacak ve genel olarak stüdyo kalitesinde ses vaat ediyorlar.

Ayrıca kulaklıkta sahibinin akıllı ses tanıma özelliği olacak. Bu özellik sayesinde ulaklıklar, kullanıcının bir şey söylemeye başladığını belirlediğinde şeffaflık modunu etkinleştirecek. Kaynak ayrıca tam su koruması (IPx7), 10 mm sürücü, Bluetooth 5.3, USB-C ve çeşitli mikrofonlardan bahsediyor.

Galaxy Buds 2 Pro

Sekiz saate kadar kullanım süresi sunacak olan bu kulaklık kutusu ile 29 saate kadar müzik deneyimi de sunacak. 230 Euro gibi bir nebze yüksek bir fiyattan satışa sunulacak olan bu modelin Galaxy Z Fold 4’ü ön sipariş ile satın alanlara hediye edilmesi bekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.