Akıllı Telefon Ağustos 3, 2022 18:50

Galaxy Note 10 ve Note 10+ İçin Güncelleme Zamanı

Galaxy Note 10 ve Note 10+ İçin Güncelleme Zamanı

Samsung, Galaxy Note 10 ve Note 10+ için güncelleme dağıtımını sürdürüyor. Note 10 serisi telefonlar için ağustos güncellemesi yayında.

Samsung her zaman olduğu bir aylık güncellemeyi daha diğer tüm Android üreticilerinden önce yayınladı. Galaxy S22 ve Galaxy S21 serisi için ağustos ayı güncellemesi geçtiğimiz hafta itibariyle dağıtıma sunuldu. Samsung’un güncelleme noktasında her geçen ay kendini aştığını görüyoruz. Sadece aylık güncellemeler değil, söz konusu sürüm değişikliği getiren güncellemeler olduğunda da Samsung bugün artık Android ekosisteminin bir numarası durumunda. Güney Koreli üretici son olarak Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus için Ağustos 2022 güvenlik güncellemesini yayına aldı.

Galaxy Note 10 ve Note 10+ İçin Yeni Güncelleme

N97xFXXU8HVGA sürüm numarasını taşıyan güncelleme Avrupa’da bazı ülkelerde kullanıcılar tarafından indirilmekte. Yeni güncelleme ağusot ayı güvenlik düzeltmelerinin yanında DeX platformuyla ilgili birçok güvenlik açığını gideriyor. Güncelleme şu an için kademeli olarak dağıtılmakta. Galaxy Note 10 serisi modellerden birini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden güncellemeyi sorgulatabilirsiniz.

Galaxy Note 10 ve Note 10 Plus

Galaxy Note 10 serisi 2019 yılında Android 9 sürümüyle çıkış yaptı. Telefonlar geçen bu sürede Android 10, Android 11 ve Android 12 güncellemelerini aldılar. Samsung’un telefonlar için artık büyük bir Android güncellemesi yayınlaması beklenmiyor. Fakat en az bir yıl daha aylık güncelleme almayı sürdürecekler. Samsung’un güncelleme politikası hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Samsung Android 13 Planlarını Değiştirmek Zorunda Kalabilir

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.