OPPO Ağustos 2, 2022 16:48

OPPO Watch 3 Snapdragon W5 Gen 1 ile Gelecek

OPPO Watch 3 Snapdragon W5 Gen 1 ile Gelecek

OPPO’nun yeni akıllı saati OPPO Watch 3 için yeni bilgiler açıklandı. Bu model Snapdragon W5 Gen 1 ile gelerek bir ilke imza atacak.

Akıllı saat pazarı Qualcomm ve OPPO ile yeni bir çağı başlatacak gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi Qualcomm, 19 Temmuz’da yeni nesil akıllı saatler için en yeni Snapdragon W5 Gen 1 ve Snapdragon W5 Plus Gen 1 yonga setlerini duyurmuştu. Bu yonganın OPPO tarafında da kullanılacağı açıklanmıştı. Bugün ise yakında tanıtılacak olan OPPO Watch 3 için sevindiren haber geldi.

Bugün yayınlanan poster ile OPPO Watch 3’te Snapdragon W5 Gen 1 yonga setinin kullanılacağı onaylandı. Tasarımsal açıdan Apple Watch’u andıracak olan bu saatte eSIM özelliği de yer alacak. ColorOS Watch arayüzü ile çalışacak olan bu akıllı saatin 10 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

Dünyada bir ilke imza atacaka olan bu akıllı saatin sağlık ve spor konusunda da ön plana çıkan özelliklere sahip olacağı söyleniyor. Şimdilik saat resmen bir sır gibi korunuyor diyebiliriz. Daha fazla detayı muhtemelen etkinliğin düzenleneceği 10 Ağustos’ta öğreneceğiz.

OPPO Watch 3

Fiyat açısından OPPO’nun 300 dolar bandını aşmayacağı söyleniyor. Üst seviye bir akıllı saat olacak olan yeni modelin Türkiye pazarına daha hızlı bir şekilde giriş yapacağını düşünüyoruz. Bakalım bu saat yakında tanıtılacak olan Samsung Galaxy Watch 3 karşısında nasıl bir performans sergileyecek? Bekleyip göreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.