Akıllı Telefon Ağustos 2, 2022 9:48

OPPO ColorOS 13 Sürümünü Çok Yakında Piyasaya Sürecek

OPPO ColorOS 13 Sürümünü Çok Yakında Piyasaya Sürecek

OPPO ColorOS 13 sürümü iyice yaklaştı. Güvenilir bir kaynağa göre yeni sürüm ağustos ayı içerisinde bazı modellere sunulacak.

Anlaşılan o ki OPPO ColorOS 13 sürümü için bizi daha fazla bekletmeyecek. Şirket, yeni ColorOS  sürümü hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı. Son gelişmeleri mobil dünyasının ünlü bilgi kaynağı Digital Chat Station adlı hesaptan alıyoruz. Kaynağa göre ColorOS 13, ağustos ayının ilk yarısında piyasaya sürülecek. Şirketin aynı zamanda diliminde ayrıca OPPO Watch 3 akıllı saat serisini de duyurması bekleniyor.

OPPO ColorOS 13 Çok Yakında Dağıtılacak

Güvenilir kaynağın aktardıklarına göre OPPO’nun ColorOS 13’ü bir veya iki hafta içinde piyasaya sürmesi bekleniyor. OPPO zaten beta programı için yakın zamanda alımlara başlamıştı. ColorOS 13 güncellemesini ilk alacak telefonlar arasında Qualcomm işlemcili modellerin yanında bu defa MediaTek işlemcili bir telefon da olacak.

ColorOS 13 cephesinden gelen görüntüler önemli tasarım değişikliklerini işaret ediyor. ColorOS 13 ile birlikte klasörler ve widget‘larda iyileştirmeler olacak. Kullanıcılar ana ekranda klasör boyutunu genişletebilecekler. ColorOS 12 ile birlikte yenilenen widget sisteminin ColorOS 13’te daha da geliştirileceğini görüyoruz.

Kaynak ayrıca ColorOS 13’ün MIUI 14’ten önce yayınlanacağını açıkladı. Bu durumda ColorOS 13’ün kararlı versiyonu eylül ya da ekim ayında dağıtıma çıkabilir.

OPPO Watch 3 serisinde ise bu defa üç yeni saatin yer alacağı bildiriliyor. Saatler, Qualcomm’un Snapdragon Wear 5 ve Wear 5+ Gen 1 SoC işlemcilerinden güç alacaklar. Saatlerin tasarım ve yazılım açısından pek çok iyileştirme alması bekleniyor.

OPPO A77 4G Uygun Fiyatlı Olacak, İşte Özellikleri

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.