Mobil Ağustos 1, 2022 15:18

Huawei Mate 50 Pro Ete Kemiğe Bürünmeye Başladı

Huawei Mate 50 Pro Ete Kemiğe Bürünmeye Başladı

Huawei Mate 50 Pro sızıntıları son dönemde artmaya başladı. Son olarak telefonun kılıfları ortaya çıktı. Arka görünüm netleşiyor.

Huawei Mate 50 Pro için eylül ayı işaret edilirken, telefona dair yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son olarak kılıf sızdırıldı. Yeni görüntüler Mate 50 Pro’nun yuvarlak ve oldukça büyük görünen bir kamera modülüne sahip olacağını onaylıyor. Kamera birimi üzerinde dört büyük delik yer alırken, bu alan üzerinde LED flaş ve renk sensörü için de küçük bir delik bulunuyor. Mate 50 Pro’nun kamera biriminin en az Xiaomi 12S Ultra kadar büyük olacağını söyleyebiliriz.

Huawei Mate 50 Pro Dört Kameraya Sahip Olacak

Arka bölümde dört kameraya sahip olmasını beklediğimiz Mate 50 Pro’nun sensör çözünürlükleri hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Daha önce aktarılanlara göre P50 Pro’dan daha iyi bir kamera deneyiminin bizleri beklediği. Huawei ayrıca Mate 50 serisinde XMAGE kamera teknolojisini kullanacak. XMAGE, şirketin temmuz başında duyurduğu yeni bir Huawei markasıdır. Gelişmiş Huawei görüntü işleme teknolojilerini bir araya getiren bu marka ile mobil fotoğrafçılığın yeni bir seviyeye getirilmesi hedefleniyor.

Öte yandan Huawei’in Mate 50 serisinde üç modele yer vermesi bekleniyor. Mate 50, Mate 50 Pro ve Mate 50 RS Porche Desing. Daha önce bazı sızıntılara konu olan Mate 40 X ve Mate 50 Pro+ içinse çelişkili bilgiler gelmeye devam ediyor.

Huawei P50 Pro Türkiye’de Yeni Bir Güncelleme Alıyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.