Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 1, 2022 18:38

En Hızlı Telefonlar Değişti! AnTuTu’da Kartlar Yeniden Dağıtılıyor!

En Hızlı Telefonlar Değişti! AnTuTu’da Kartlar Yeniden Dağıtılıyor!

AnTuTu’da kartlar yeniden dağıtıldı. Performans testi uygulaması en hızlı telefonlar için yeni listesini yayınladı. İşte listedeki canavarlar!

Performans testi uygulaması AnTuTu bildiğiniz gibi her ay düzenli olarak en hızlı telefonlar ile karşımıza çıkıyor. Uzun zamandır bu liste değişmiyordu. Ancak Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1’i pazara sunması ve bu yonga setini kullanan telefonların gelmesi ile liste değişti.

Mayıs ayına ait olan listede Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 kullanan modeller hüküm sürüyordu. Sadece MediaTek Dimensity 9000 ile çalışan Vivo X80 Pro ile Vivo X80 listeye hareketlilik kazandırmıştı. Haziran ayında ilk 10’da MediaTek Dimensity 9000 kullanan Vivo X80 Pro ve Oppo Find X5 Pro yer alıyordu.

Temmuz ayında, sıralamada yalnızca bir adet Snapdragon 8 Gen 1 yonga setli telefon yer aldı. Onuncu sırada MediaTek Dimensity 9000+ tabanlı Xiaomi 12 Pro Dimensity Edition yer almayı başarıyor. En hızlılar ise Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine gitti.

Bu ay sıralamadaki ilk üç tamamen değişti. Şimdi ilk sırada yeni Nubia Red Magic 7S, ikinci sırada iQoo 10 Pro ve üçüncü sırada Asus ROG Phone 6 var. Dördüncü ve beşinci sıralar Red Magic 7S Pro ve iQoo 10’a ait oldu. Xiaomi 12S Pro, Xiaomi 12S Ultra, Xiaomi 12S, Realme GT2 ve Xiaomi 12S Pro Dimensity Edition ise listenin geri kalanında yer alıyor.

En Hızlı Telefonlar

En Hızlı Telefonlar

AnTuTu sıralaması, en yüksek puanları değil, ortalamaları kullanıyor. Her telefon için en az 1000 testin sonuçları dikkate alındı ​​- daha az teste sahip modeller derecelendirmeye girmiyor. Önümüzdeki aylarda bu listenin değişmeyeceği ortada. Listede büyük değişiklik Ocak ayında olabilir.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.