Akıllı Telefon Temmuz 31, 2022 8:55

OnePlus 10RT Sürprizi! Geekbench Testinde Ortaya Çıktı

OnePlus 10RT Sürprizi! Geekbench Testinde Ortaya Çıktı

OnePlus 10T’nin tanıtımına sayılı günler kalırken markanın üst seviye bir telefon daha hazırladığı ortaya çıktı. OnePlus 10RT geliyor.

OnePlus, 3 Ağustos tarihinde OnePlus 10T / OnePlus Ace Pro modelini duyurmaya hazırlanırken, markanın sürpriz bir model daha tanıtacağı ortaya çıktı. Yeni bir rapora göre Geekbench kriter testinde Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisine sahip bir OnePlus telefon performansını gösterdi. Model numarasına bakılırsa listelenen akıllı telefonun OnePlus 10RT olması bekleniyor. Bir başka rapor aynı cihazın Hindistan’da da sertifika sürecine dahil edildiğini gösteriyor.

 OnePlus 10RT Üst Seviye Bir Telefon Olacak

Geekbench’teki liste CPH2413 model numarasıyla tespit edilen telefonda 8 GB RAM yer alıyor. Bu versiyonda dahili depolama yüksek ihtimalle 128GB olacaktır. OnePlus’ın üst seviye tüm telefonlarında ayrıca 12GB RAM + 256GB’lık bir seçenek daha sunuluyor.

OnePlus 10T

Android 12 sürümünü çalıştırdığı tespit edilen telefona Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisi güç verecek. Bu işlemci 2,02 GHz hızında çalışan dört çekirdeğe, 2,75 GHz hızında çalışan üç çekirdeğe ve 3,19 GHz hızında çalışan bir ana çekirdeğe sahip görünüyor. Telefon Geekbench’te tek çekirdekli testte 828 puan ve çok çekirdekli testte 3.414 puan almayı başarıyor.

OnePlus 10RT’de muhtemelen 120Hz tarama hızına sahip Full HD+ AMOLED ekran yer alacak. Arka bölümde 50 megapiksel çözünürlüğünde ana kameranın eşlik edeceği telefonda hızlı şarj desteğinin ise 150 watt olması bekleniyor.

OnePlus Android 13 İçin Kullanıcılardan Destek istiyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.