Android Temmuz 29, 2022 10:54

Xiaomi Pad 6 Serisi Oldukça Güçlü Olacak

Xiaomi Pad 6 Serisi Oldukça Güçlü Olacak

Yeni bir rapora göre Xiaomi Pad 6 Serisi tabletlerden birinde Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisi olacak. Bu model Xiaomi Pad 6 Ultra olabilir.

Xiaomi Pad 6 serisi ağustos ayı içerisinde tanıtılabilir. Ortaya çıkan bazı gelişmeler tablet serisinin yaklaştığının habercisi. Çinli kaynaklarca yayınlanan bazı bilgilere göre tablet serisinde yer alacak bir modele Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisi güç verecek. Bu model yüksek ihtimalle Galaxy Tab S8 Ultra’ya rakip olacak Xiaomi Pad 6 Ultra olabilir.

Xiaomi Pad 6 Serisi Bekleneni Verecek

Xiaomi Pad 5 serisi kullanıcılar arasında oldukça popüler. Xiaomi bu ortan popülerlikten yararlanarak Pad 6 serisinde farklı ebatlarda daha fazla model sunmayı planlıyor. Daha önce raporlara bakılırsa Xiaomi Pad 6 serisinde aralarında 14 inçlik bir modelin de bulunduğu dört yeni tablet yer alacak.

Xiaomi bu tablet serisinde bir modelde Snapdragon 8 Gen 1 ya da Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcilerinden birini kullanacak. Devasa ekranı ve diğer özelliklerine bakılırsa bu tablet Xiaomi Pad 6 Ultra olacaktır. Tabletin, Galaxy Tab S8 Ultra’ya kıyasla daha düşük fiyattan satışa sunulması beklentiler arasında.

Xiaomi Pad 6

Xiaomi Pad 5

Xiaomi’nin tablet serisinde MediaTek Dimensity 8100 işlemcisini kullanacağı da gelen bilgiler arasında. 144 Hz tarama hızına sahip LCD ekran, Android 12 tabanlı MIUI tablet deneyimi ve 8.300 mAh büyüklüğünde pil tablet serisinin öne çıkan bazı özellikleri olacak. Öte yandan Xiaomi’nin Mi Pad 6 serisindeki bir modelde 120 watt hızlı şarj desteğine yer vereceği iddia ediliyor.

Xiaomi 12T Pro, 200 Megapiksel Kamera İle Geliyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.