OnePlus Temmuz 29, 2022 13:54

OnePlus 10T Bu Kılıf ile Soğuyacak!

OnePlus 10T Bu Kılıf ile Soğuyacak!

OnePlus’ın yeni canavarı OnePlus 10T hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefon bu özel kılıf ile soğuyacak. İşte detaylar.

OPPO’nun bünyesine geçtikten sonra gücüne güç katan OnePlus, 3 Ağustos’ta New York’ta gerçekleşecek lansmanda yeni amiral gemisi telefonu OnePlus 10T’yi tanıtacak. Merakla beklenen bu etkinlik öncesinde firma, birkaç gün önce cihazın kamera özelliklerini paylaşmıştı. Şimdi ise OnePlus 10T modelinin performansı hakkında bilgiler açıklandı. Bu canavar güç verimliliğinde %30 iyileştirme ile %10 daha hızlı CPU performansı sunan Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile gelecek.

OnePlus, uzun süren oyunlar sırasında cihazı daha da serin tutmak için tasarlanmış Glacier Mat kılıfı da duyurdu. Bu, beyaz ve OnePlus’ın imzası olan kırmızı renginin kombinasyonu ile iyi görünüyor.

Ayrıca, ısı dağılımına yardımcı olması amaçlanan çapraz şeritlere sahip. Özel kılıf, telefonun yarattığı ısıyı dağıtmak için yüksek sıcaklıkta biyonik buharlaşma konseptini kullanarak akıllı telefonu serin tutacak. Termal malzeme, normal ortam sıcaklıklarına maruz kaldığında suyu otomatik olarak yenileyecek. Soğutmanın uzun süreli etkinliği bu sistemin pasif su sirkülasyonu ile sağlanıyor.

OnePlus 10T

OnePlus; testinde bir saatlik Genshin Impact oyununun 2.3 dereceye kadar bir sıcaklık düşüşüyle ​​sonuçlandığını iddia ediyor. Gerçek zamanlı olarak oyun oynarken bu kılıfın OnePlus 10T’yi nasıl serin tuttuğunu görmek ilginç olacak. Bakalım söylendiği gibi kılıf ile telefonu soğutma mümkün olacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.