Mobil Temmuz 28, 2022 16:54

Vivo Y16 Uygun Fiyatıyla Sevindirecek

Vivo Y16 Uygun Fiyatıyla Sevindirecek

Mobil pazarın önde gelen şirketi, Vivo Y16 akıllı telefonuyla gündeme çıktı. Yaklaşan akıllı telefon fiyatıyla giriş seviyesini sevindirecek.

Her kategoride yeni akıllı telefonlar geliştirmeye devam eden Vivo, şimdi yeni bir telefonuyla yeniden karşımıza çıktı. Kayıtlara Vivo Y16 ismiyle geçen akıllı telefon, önemli sertifikalarını alarak bazı kilit özelliklerini sundu. Telefonun fiyatı da tatlı olacak. Gelin tüm detayları inceleyelim.

Vivo Y16 Neler Sunacak?

FCC sertifikasını başarıyla alan akıllı telefon, V2204 model numarasıyla gözüktü. Akıllı telefon GPRS, EGPRS, WCDMA, LTE, VoLTE, çift bantlı Wi-Fi ve çift SIM desteği ve bağlantıları sunacak. FCC sertifikasını almasıyla da akıllı telefonun yakında çıkış yapacağı anlaşılmış oldu.

Önceki sızıntılar akıllı telefonun 6.51 inç büyüklüğünde ve FHD+ çözünürlüğünde IPS ekran ile geleceğini göstermişti. Telefon ön kısmında çentikli bir selfie lensi ve arkasında çift kamera taşıyacak. Telefon gücünü MediaTek’in giriş seviyesi yonga seti olan Helio P35’den alacak. Akıllı telefona 4GB RAM ve 64GB dahili depolama seçenekleri eşlik edecek.

Android 12 üzerinde işlem yapması beklenen akıllı telefon, 18W hızlı şarj destekli 5.000 mAh kapasiteli pil ile gelecek. Telefon optik kısmında 50 Megapiksel birincil ve 2 Megapiksel kamera taşıyacak. Önde ise 8 Megapiksel selfie lensi yer alacak.

Giriş seviyesi akıllı telefonun 130-140$ fiyat etiketiyle çok yakında çıkış yapacağı aktarıldı. Uygun fiyatlı telefonun ülkemize de giriş yapmasını diliyoruz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.