Akıllı Telefon Temmuz 28, 2022 14:24

Samsung Ağustos Güncellemesini Almaya Başladı

Samsung Ağustos Güncellemesini Almaya Başladı

Samsung ağustos ayı güncellemesini dağıtmaya başladı. Güncelleme ilk etapta Galaxy S22 serisi için başladı. İşte yeni güncellemenin detayları.

Samsung bir aylık güncellemeyi daha Google ve diğer üreticilerden önce yayınlamaya başladı. Şirketin aylık güncellemeleri bu kadar hızlı yayınlaması artık gelenekselleşti diyebiliriz. Samsung ağustos ayı güvenlik ve kararlılık güncellemesini Galaxy S22 serisi için başlattı.

SamMobile sitesinde yer alan habere göre Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra Avrupa bölgesinde Ağustos 2022 güvenlik düzeltme ekini almaya başladı. Kısa süre içerisinde yaygın hale gelecek güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz.

S90xBXXU2AVG6 sürüm numarasını taşıyan güncelleme Samsung ve Google’ın işletim sistemine dahil ettiği çok sayıda gizlilik ve güvenlik açığını düzeltiyor.  Güncelleme ayrıca genel hata düzeltmeleri ve cihaz kararlılığı iyileştirmeleri de getirmekte.

Galaxy S22 serisi Türkiye

Galaxy S22 serisi bu yılın başında piyasaya sürüldü. Android 12 tabanlı One UI 4.1 sürümüyle çıkış yapan amiral gemisi telefon serisi için dört büyük Android güncellemesi yayınlanacak. Başka bir ifadeyle Galaxy S22 serisi sırasıyla Android 13, Android 14, Android 15 ve Android 16 sürümlerine yükseltilecek.

Samsung bir yandan aylık güncelleme dağıtımını sürdürürken diğer taraftan Android 13 / One UI 5.0’ı hazırlıyor. Yakın zamanlı bir rapora göre Galaxy S22 serisi için genel beta süreci ağustos ayında başlayacak. Samsung en geç ekim ya da kasım ayıda Android 13’ün kararlı versiyonunu yayınlaması bekleniyor.

Samsung 450 MP Kamerayla Yolda! Üstüme İyilik Sağlık!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.