OnePlus Temmuz 28, 2022 18:56

OnePlus 10T 16 GB RAM ile Fişek Atacak

OnePlus 10T 16 GB RAM ile Fişek Atacak

Ağustos’ta tanıtılacak olan OnePlus 10T için açıklamalar geldi. Bu telefonda tam 16 GB RAM yer alacak. İşte telefonun özellikleri.

OPPO’nun bünyesinde yer alan OnePlus’tan çok yakında yeni canavar gelecek. 3 Ağustos tarihinde tanıtılacak olan OnePlus 10T hakkında bugün sevindiren haberler geldi. Firma bu telefonunda Qualcomm’un en yeni yonga seti Snapdragon 8+ Gen 1’in yer alacağını daha önce açıklamıştı. Bugün ise telefonda 16 GB LPDDR5 RAM ve 256 GB UFS 3.1 depolama biriminin yer alacağı resmi olarak açıklandı.

OnePlus, 16GB RAM’in 10T kullanıcılarının telefonlarında 35 uygulamaya kadar açmaya izin vereceğini söyledi. Ancak, ilginç bir şekilde resmi Hint web sitesinde OnePlus, 16GB RAM’in 30 adede kadar uygulama açıkken zahmetsiz çoklu göreve izin vereceğini söylüyor. Bunun hangisinin doğru olup olmadığını bir birimi ele geçirdiğimizde öğreneceğiz.

OnePlus, 10T’nin teknik özellikler sayfasını ayrıntılı olarak açıklamadı. Ancak şirket daha önce telefonun merkeze hizalanmış bir çentik ile FHD+ çözünürlüğünde 120Hz bir ekrana sahip olacağını ima etmişti. Ayrıca OnePlus telefonda 360 derece​° anten sistemine sahip olacağını doğruladı.

Firma telefonunun arka kamera kurulumunu 50MP birincil + 8MP ultra geniş + 2MP makro şeklinde konumlandırılacak. Global pazarda da satışa sunulacak olan bu telefonun Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği şimdilik belirsizliğini koruyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.