Akıllı Telefon Temmuz 28, 2022 16:24

Meizu Katlanabilir Telefon Pazarına Giriş Yapmaya Hazırlanıyor

Meizu Katlanabilir Telefon Pazarına Giriş Yapmaya Hazırlanıyor

Yeni bir rapora göre Meizu katlanabilir telefon pazarına giriş yapacak. Meizu 19, FlymeOS 10 derken Meizu cephesinde hareketli bir dönem yaşanacak.

Meizu cephesinde Meizu 19 ve bir sonraki arayüz yükseltmesi Flyme 10 için hazırlıklar sürüyor. Bu iki önemli duyurunun gerçekleşmesi biraz zaman alacağa benziyor. Bu süre zarfında giriş ve orta seviye telefonlara odaklanan markanın gündeminde katlanabilir telefonların olduğu da iddia edildi. Meizu katlanabilir telefon için kullanıcıların görüşünü soruyor.

Meizu Katlanabilir Telefon Hazırlığında

Meizu, resmi Weibo hesabı aracılığıyla Çinli kullanıcılarından nasıl bir katlanabilir telefon istediklerini sordu. Paylaşılan görselde şu an piyasada bulunan üç farklı formatta katlanabilen tasarım gösteriliyor. Bunlar içe katlanan, dışa katlanan ve kapaklı çözümler. Bu anket Geely’ye satılan markanın bu yıl ya da gelecek yıl içerisinde katlanabilir telefon pazarına odaklanacağını gösteriyor. Henüz Meizu 19 serisinin tanıtılmadığı göz önüne alındığında Meizu hayranları katlanabilir cihaz için uzun bir süre beklemek zorunda kalabilir.

Otomotiv devi Geely’e satıldıktan sonra Meizu’nun ürün yol haritasında ne gibi bir değişiklik olacağını merak ediyoruz. Şirketin rakipleri karşısındaki en önemli dezavantajı hacimli üretime sahip olmaması ve bunu ürünleri geniş bir pazarlama ile geniş kitlelere aktaramaması. Meizu 17 ve Meizu 18 serisi tanıtıldıktan sonra sadece Çin pazarına yönelik modeller oldu. Öte yandan şirket uzun süreden beridir herhangi bir telefon modelini ülkemizde satışa çıkarmadı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.