Akıllı Telefon Temmuz 27, 2022 18:18

POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi Hazır!

POCO X3 NFC MIUI 13 Güncellemesi Hazır!

POCO X3 NFC MIUI 13 güncellemesi çok yakında dağıtıma sunulacak. Yeni bir rapora göre merakla beklenen güncelleme artık hazır.

POCO X3 NFC MIUI 13 güncellemesinde artık sona gelinmek üzere. POCO’nun en popüler telefonlarından biri olan POCO X3 NFC için güncelleme hazırlık çalışmaları neredeyse bitti. Xiaomiui sitesinde yer alan habere göre güncelleme çok yakında dağıtıma sunulacak. Sitenin aktardıklarına göre güncelleme en geç ağustos ayı ortasında yayınlanacak. Tabii kullanıcıların güncellemeyi öncesinde alma ihtimali de oldukça yüksek.

POCO’nun en çok satan telefonlarından biri olan X3 NFC, kutusundan Android 10 tabanlı MIUI 12 sürümüyle çıktı. Telefon şu ana kadar bir Android ve bir MIUI yükseltmesi aldı. Android 12 tabanlı MIUI 13 telefon için yayınlanacak ikinci büyük güncelleme olacaktır. Sevindirici olan gelişme POCO X3 NFC’nin önünde hala MIUI 14 güncellemesinin olması. Telefon bu güncellemeyi yüksek ihtimalle Android 12 tabanlı alacak.

POCO X3 NFC RAM

POCO X3 NFC MIUI 13 Güncelleme Ayrıntısı

Telefon için MIUI 13 güncellemesi henüz başlamadı, fakat güncellemede yer alacak detayları şimdiden biliniyor. Xiaomi son dönemde yayınladığı MIUI 13 güncellemelerinin tümünde içeriği şu şekilde yayınlıyor:

  • Yeni: Uygulama destekli yeni bir widget ekosistemi
  • Optimizasyon: Geliştirilmiş genel kararlılık

Daha fazla özellik ve iyileştirme

  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

sistem

  • Android Güvenlik Yaması Temmuz 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.
  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI

Xiaomi 12T Pro, 200 Megapiksel Kamera İle Geliyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.