Akıllı Telefon Temmuz 27, 2022 9:30

HarmonyOS 3.0 Tanıtılıyor! Etkinliği Canlı İzleyin

HarmonyOS 3.0 Tanıtılıyor! Etkinliği Canlı İzleyin

Huawei bugünkü etkinlikte adeta gövde gösterisi yapacak. Etkinlikte en çok HarmonyOS 3.0 sürümünün duyurusu merak ediliyor.

Haftalar süren sızıntı ve paylaşımların ardından nihayet 27 Temmuz tarihi geldi çattı. Huawei bugün ülkesi Çin’de kapsamlı bir etkinlik gerçekleştirecek. HarmonyOS 3.0 sürümünün başrolde olacağı etkinlik tüm dünyadan canlı olarak izlenebilecek. Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacak etkinlik Huawei’in Facebook, Twitter, YouTube sayfalarının yanında şirketin resmi web sitesinden takip edilebilecek. Alt bölümde YouTube izleme linkini bulabilirsiniz.

Peki etkinlik kapsamında neler tanıtılacak? İlk olarak akıllı telefonlar, tablet, akıllı saatler ve akıllı TV’ler için geliştirilen HarmonyOS 3.0’ın tanıtımı gerçekleşecek. Yeni HarmonyOS sürümü etkinlikten hemen sonra beta programı kapsamında çok sayıda modelle buluşacak. Listeyi alt bölümde bulabilirsiniz.

Öte yandan yeni kamera sistemi ve OLED tabanlı daha iyi ekrana sahip olacak Huawei MatePad Pro 11’in 2022 versiyonu tanıtılacak. Etkinlikte gösterilmeye hazır yeni bir MateBook X Pro notebook da olacak. Ayrıca FreeBuds Pro 2 kulaklıkların Çin pazarına özel olarak hazırlanmış HWA sertifikalı yeni versiyonu ve yeni bir akıllı yazıcı tanıtım listesinde görünüyor.  Etkinlikte HarmonyOS 3.0’ı taşıyan bazı akıllı TV tanıtımları da bekleniyor.

HarmonyOS 3.0 Güncellemesi Alacak İlk Cihazlar

  • Huawei P50, Huawei P50 Pro, Huawei P50 Pro Collector’s Edition, Huawei P50 Pocket, Huawei P50 Pocket Art Custom Edition
  • Huawei Mate 40, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 40 Pro 4G, Huawei Mate 40 Pro+, Huawei Mate 40 RS Porsche Design, Huawei Mate 40 RS Porsche Design Collection Edition
  • Huawei Smart Screen V65 Pro, Huawei Smart Screen V75 Pro

Huawei MatePad Pro 11 2022’nin Özelliklei Belli Oldu

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.