Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 26, 2022 14:52

OnePlus Nord Buds CE Fiyatı ve Özellikleriyle Karşımızda

OnePlus Nord Buds CE Fiyatı ve Özellikleriyle Karşımızda

Teknoloji devi OnePlus, Nord Buds CE kablosuz kulaklığı için büyük hazırlıklara geçti. Şimdi kulaklığın fiyatı ve özellikleri belli oldu.

Geçtiğimiz haftalarda OnePlus, Nord Buds CE isimli kablosuz kulaklığını yakında tanıtacağını duyurmuştu. Heyecanlandıran kablosuz kulaklık şimdi yeni gelişmeleriyle gündeme çıktı. Gelin tüm detaylara birlikte göz atalım.

OnePlus Nord Buds CE Fiyatı ve Beklenen Özellikleri

Kablosuz kulaklığın resmi sayfasındaki son güncelleme, ürünün fiyat aralığını ortaya çıkardı. OnePlus’a göre kablosuz kulaklık 26$ ve 36$ arasında bir fiyat etiketine sahip olacak. Böylece kulaklık, uygun fiyat gamıyla karşımızda olacak.

Bu bilgiye ek olarak kablosuz kulaklığın bazı özellikleri de aktarıldı. 13.4 mm dinamik sürücüler, kablosuz kulaklığın temel ses sistemini oluşturacak. Pürüzsüz vokal ve bass deneyimi bu kulaklıkla elde edilebilecek. Tasarım konusunda ise kablosuz kulaklık silikon kulak uçlarına sahip olacak. Apple’ın AirPods benzeri bir tasarıma sahip olacak. 10 gramdan daha az ağırlıkla birlikte ferah bir kullanım elde edilecek. Kutusunun da oldukça hafif olduğu aktarıldı.

Bluetooth 5.2 bağlantısıyla çalışması beklenen kablosuz kulaklık, hızlı şarj desteği sunacak. Kablosuz kulaklığın tek dolumda uzun bir kullanım süresi sunacağı bildirildi. Kulaklık tüm bu özellikleriyle 1 Ağustos tarihinde piyasaya sürülecek. Kulaklığın fiyatı gibi diğer özellikleri şu anlık gizli. Geriye kalan özellikleri 1 Ağustos’ta öğreneceğiz. OnePlus’ın tanıtacağı bu kulaklığı hakkındaki yeni bilgiler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.