Akıllı Telefon Temmuz 25, 2022 8:50

Huawei Mate 50, Mate 50 Pro, Mate 50 RS ve Mate 50X Yan Yana!

Huawei Mate 50, Mate 50 Pro, Mate 50 RS ve Mate 50X Yan Yana!

Huawei Mate 50 serisinde yer alacak tüm modeller aynı fotoğrafta görüntülendi. Seride beklendiği gibi dört model olacak.

Huawei Mate 50 serisi cephesinden daha fazla sızıntı gelmeye başladı. Çinli kaynaklarca sızdırılan yeni bir fotoğraf seride yer alacak dört telefonu yan yana görüyoruz. Daha önceki bazı haberlere konu olduğu gibi seride Mate 50, Mate 50 Pro, Mate 50 RS ve Mate 50X şeklinde dört model yer alacak.

Huawei Mate 50 Serisi Karşınızda

Huawei Mate 50’de üç kamera yer alacak. Mate 50 Pro, Mate 50 RS ve Mate 50X modelleri ise XMAGE teknolojisinin yanı sıra dörtlü kameralarla donatılacak. XMAGE, şirketin bu ayın başlarında duyurduğu yeni bir Huawei markasıdır. Huawei’in gelişmiş görüntü işleme teknolojilerinin çatı kuruluşu olarak da tanımlanabilir. Huawei bu alt şirkete dair henüz detayları açıklamazken, daha önce bunun için “Mobil fotoğrafçılığı yeni bir düzeye getirme” ifadesini kullandı.

Görüntüyü sızdıran kaynak Mate 50 serisinde kullanılacak işlemcilerden de söz ediyor. Mate 50 serisinin standart versiyonu düz ekran ve Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisine sahip olacak. Mate 50X Snapdragon 8 Gen 1 üzerine inşa edilecek, Mate 50 Pro Snapdragon 8 Plus Gen 1’e sahip olacak. Mate 50 RS modelinde ise Kirin 9000S işlemcisini göreceğiz.

Öte yandan seriye dair bir görüntü daha sızdırıldı. Bu görüntüler Mate 50 Pro’da çentik kullanılacağı onaylıyor. Huawei Mate 50’de ise ön kamera merkeze konumlandırılacak. Mate 50 serisi bazı modellerde çentiğin yer alacak olması sürpriz olacaktır.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.