Paramount Temmuz 24, 2022 19:54

Star Trek Manyaklarına Müjde! Star Trek Picard 3. Sezon…

Star Trek Picard dizisinin 3. sezon fragmanı, 'Yeni Nesil' oyuncu kadrosunun geri dönüşünü müjdeliyor. Efsane çok yakında...
Star Trek Manyaklarına Müjde! Star Trek Picard 3. Sezon…

Paramount, Star Trek Picard dizisinin 3. sezon tanıtımı için yeni bir fragman paylaştı. Picard’ın son macerasının Patrick Stewart’ı The Next Generation’ın başlıca oyuncularının çoğuyla yeniden bir araya getireceğini zaten biliyor olsak da, bir süredir görmediğimiz bazı karakterleri görmek yine de güzel.

San Diego Comic-Con sırasında yayınlanan bir dakika uzunluğunda bir video mevcut. Paramount, LeVar Burton, Gates McFadden ve Michael Dorn dahil olmak üzere Picard’ın üçüncü sezon kadrosunun neredeyse tamamından seslendirmeler içeriyor. Paramount’un Nisan ayında sunduğundan çok daha fazlası değil ma en azından bu sefer USS Enterprise’ın eski mürettebatını yeni üniformalarında görebiliyoruz. Oldukça ilginç bir sezon bizleri bekliyor. Şimdiden hayran sayfalarında konuşulmaya başladı bile.

Comic-Con’dan çıkan tek Star Trek haberi bu değil. Paramount ayrıca Strange New Worlds’ün ikinci sezonunun Alt Güverte (Lower Decks) ile çapraz bir bölüm içereceğini duyurdu. Jonathan Frakes, canlı aksiyon ve animasyonlu görüntülerin bir kombinasyonunu içerecek olan bölümü yönetecek.

Star Trek: Picard, Star Trek evreninde geçen sekizinci ana seri, Star Trek: Short Treks dahil dokuzuncu ve genel olarak on birinci Star Trek serisidir. Dizi, Alex Kurtzman’ın Star Trek serisini genişletmek için CBS ile yaptığı beş yıllık anlaşmanın bir parçasını oluşturuyor. İlk sezon CBS All Access’te yayınlandı ve ardından Paramount+ ile yola devam ediyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.