Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 23, 2022 18:50

Honor MagicBook 14 AMD Versiyonu Tanıtıldı! İşte Fiyatı

Honor MagicBook 14 AMD Versiyonu Tanıtıldı! İşte Fiyatı

Uzun zamandır beklenen Honor MagicBook 14, resmi olarak tanıtıldı. AMD versiyonlu yeni dizüstü bilgisayar yoğun ilgi görüyor.

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılacağı duyurulan Honor MagicBook 14 dizüstü bilgisayar modelinin AMD versiyonu, resmi olarak tanıtıldı. Özellikleriyle ilgi çeken dizüstü bilgisayar agresif fiyatla geldi. Gelin özelliklerine ve fiyatına göz atalım.

Honor MagicBook 14 AMD Ryzen Özellikleri ve Fiyatı

Dizüstü bilgisayarın ön kısmından başlayacak olursak karşımıza 14 inç büyüklüğünde ve 2K çözünürlükte IPS ekran çıkıyor. 300 nit tepe parlaklık sunan dizüstü bilgisayar, TUV Rheinland’ın düşük mavi ışık sertifikasına sahip. Böylece sağlıklı bir görüntü deneyimi elde ediliyor.

Honor MagicBook 14 geçtiğimiz aylarda Intel versiyonuyla tanıtılmıştı. Şimdi ise bilgisayar AMD versiyonuyla tekrardan tanıtıldı. Bu yeni versiyonda Ryzen 5 6600H ve Ryzen 7 6800H işlemci seçenekleri mevcut. Grafik kısmında ise Zen 3+ mimarili Radeon 660M ve Radeon 680M grafikleri yer alıyor. Oyun, grafik tasarım ve ofis işlerinde bilgisayar oldukça kullanışlı.

Honor MagicBook 14

Windows 11 üzerinde işlem yapan dizüstü bilgisayar 16GB RAM ve 512GB SSD depolamaya sahip. Pil kısmında ise 75Wh batarya mevcut. Bu pil %0’dan %100’e 1 saat 20 dakika içerisinde dolum yapabiliyor. Bilgisayarın bulunduğu segmente göre bunun yeterli olduğunu düşünüyoruz.

Dizüstü bilgisayar tüm bu özellikleriyle Ryzen 5 için 768$’dan başlayan fiyat etiketine sahip. Ryzen 7’li model ise 842$ fiyat etiketiyle geldi. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.