OnePlus Temmuz 22, 2022 16:51

OnePlus Ace Pro 16 GB RAM ile Gelecek!

OnePlus Ace Pro 16 GB RAM ile Gelecek!

OnePlus’ın amiral gemisi segmentinde yer alacak olan yeni telefon ile karşımıza çıkacağı söyleniyor. OnePlus Ace Pro tam bir canavar olacak.

OPPO’nun bünyesinde yer alan OnePlus, 3 Ağustos tarihinde karşımıza OnePlus 10T ve OxygenOS 13 ile çıkacak. Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden beslenecek olan bu telefonun yanında yeni bir modelin daha tanıtılacağı söyleniyor. OnePlus Ace Pro adını taşıyacak olan bu modelin özellikleri de şimdiden belli oldu diyebilir.z

Sızıntıları ile ünlü Digital Chat Station’a göre OnePlus Ace Pro adlı bir cihaz da en yeni ve en performanslı Snapdragon yonga seti yer alacak. Bu yonganın Snapdragon 8+ Gen 1 mi yoksa Snapdragon 8 Gen 2 mi olacağı bilinmiyor. Ayrıca telefon 16 GB RAM ve 150W hızlı şarja sahip olacak. Markanın bir telefona yurt içi ve yurt dışı satışları için iki farklı isim verme geçmişi göz önüne alındığında, OnePlus Ace Pro’nun aslında OnePlus 10T olduğunu varsaymak daha doğru olur. Muhtemelen Çin’de bu isimle yer alacak.

Bu çıkarımlar doğruysa OnePlus 10T’nin 150W hızlı şarja sahip olabileceğini söyleyebiliriz. 16 GB RAM seçeneği, tüm OnePlus hayranları için iyi bir haber. Şimdiye kadar şirketten bu kadar yüksek RAM seçeneğine sahip bir cihaz görmedik. Yani OnePlus 10T bu özelliği sunan özel bir akıllı telefon grubuna katılabilecek. Bu önümüzdeki yılarda firmadan RAM tarafında sıçrama görebileceğimizi gösteriyor.

OnePlus Ace Pro

Ace Pro ve 10T’nin tamamen farklı olma olasılığı da var. Bu yüzden daha net ve doğru bilgiler için 3 Ağustos 2022 tarihindeki etkinliği beklemek daha mantıklı olacak gibi görünüyor. Bakalım OnePlus bizleri şaşırtmayı yine başarabilecek mi?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.