Xiaomi Temmuz 21, 2022 14:34

Xiaomi 12S Ultra Övgüleri Toplamaya Devam Ediyor

Xiaomi 12S Ultra Övgüleri Toplamaya Devam Ediyor

Xiaomi’nin arama yapabilen kamerası Xiaomi 12S Ultra övgüleri toplamaya devam ediyor. XDA Geliştiricileri bu telefona bayıldı.

Xiaomi’nin amiral gemisi Xiaomi 12S Ultra, Leica lensin yanı sıra Sony ve Xiaomi tarafından ortaklaşa oluşturulan piyasadaki ilk 1 inçlik görüntü sensörünü ile ortalığı karıştırmaya gelmişti. Arama yapabilen kamera olarak tanımlanan bu telefon övgüleri almaya devam ediyor. Ünlü YouTuber Marques Brownlee (MKBHD; “Evet, bu kamera olağanüstü ve çoğu senaryoda gerçekten çok iyi.” yorumunda bulunmuştu. Bugün ise, XDA Developers telefonun incelemesini yayınladı.

XDA Developers yaptığı inceleme sonucunda; “Xiaomi Ultra serisi, tasarımları ve güçleri ile Android telefonlardan gerçekten ayrışan kesinlikle üst düzey premium Android telefonlar haline geldi. Xiaomi 12S Ultra buna devam ediyor ve bir sonraki seviyeye taşıyor. Leica ile olan ortaklık işleri gerçekten daha iyi hale getirmiş gibi görünüyor. Önceki Xiaomi kameraları iyiydi. Ancak 12S Ultra kamera çıtayı çok yükseltmiş.” ifadelerini kullandı.

Xiaomi 12S Ultra

İncelemeyi yapan kişi, Çin’de telefonun Galaxy S22 Ultra veya iPhone 13 Pro Max’ten çok daha ucuza satıldığını ve bu nedenle karşılaştırmayı açıkça kazandığını belirtiyor. Xiaomi’nin kurucusu, Xiaomi Group Başkanı ve CEO’su Lei Jun, Weibo’da Xiaomi 13 Ultra’nın dünya çapında piyasaya sürüleceğini söylemişti. Bu ifadelerin ardından 12s Ultra modelinin Avrupa pazarına gelmeyebileceği iddiaları ortaya atılmıştı.

Xiaomi’nin bu yıl içerisinde 12S Ultra’yı Avrupa pazarında satışa sunması için az bir süresi var. Çünkü Aralık ayında bir aksilik olmazsa Xiaomi 1 serisi tanıtılacak. Bakalım Çinli teknoloji devi satış konusunda nasıl bir politika izleyecek?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.