Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 21, 2022 16:36

Google Pixel Buds Pro Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Google Pixel Buds Pro Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Son zamanların en beklenen kablosuz kulaklığı Google Pixel Buds Pro nihayet tanıtıldı. Özellikleri ve fiyatı ilgi çekici.

Google Pixel 6a akıllı telefonla birlikte piyasaya sürülen Google Pixel Buds Pro, şirketin uzun zamandır beklenen akıllı saatleri arasında yer alıyordu. Özellikleri ve fiyatı artık resmi olan akıllı kulaklık, sektörde yoğun ilgi görüyor. Gelin tüm detaylarına göz atalım.

Google Pixel Buds Pro Fiyatı ve Özellikleri

Google’ın yeni kablosuz kulaklığı, hafif bir kulakiçi tasarımla gözlerimize çarpıyor. 11mm sürücülerle donatılan kulaklık, akıllı gürültü önleme özelliğiyle birlikte sesin yüksek olduğu anlarda bile ses deneyiminden ödün vermiyor. Buds Pro, “sessiz conta” adı verilen bir özellikle kullanıcının kulağına uyum sağlıyor ve gürültü engellemeyi daha da çok iyileştiriyor.

Google Pixel Buds Pro

Google tarafından geliştirilen algoritmaları kulaklık üzerinde çalıştıran 6 çekirdekli bir ses çipiyle gelen Pixel Buds, ses kalitesini üst düzeye taşıyor. Kablosuz kulaklıkta şeffaflık modu da mevcut. Pil detaylarında ise kablosuz kulaklığın tam dolumda aktif gürültü engelleme açıkken 7 saat, kapalıyken 11 saat pil süresi sunduğu belirtildi. Şarj kutusuyla birlikte bu kullanım süresi 31 saate çıkıyor.

IP4X su dayanıklılık sertifikasıyla gelen kablosuz kulaklığın şarj kutusunda da IPX2 su dayanıklılık sertifikası mevcut. Type-C ve Qi ile dolum yapılabilen kulaklık kutusu, çoklu cihaz desteği de sunuyor. Bluetooth 5.0 bağlantısıyla çalışan kablosuz kulaklıklar 250$ fiyat etiketiyle bekleyenlerini şaşırttı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.