Akıllı Saat Temmuz 20, 2022 12:25

realme Watch 3 için Tarih Verildi! Her Yönüyle Cezbediyor

realme Watch 3 için Tarih Verildi! Her Yönüyle Cezbediyor

Teknoloji devinin uzun süredir beklenen akıllı saati realme Watch 3, çıkış tarihi ve yeni özellikleriyle karşımızda. İşte detaylar.

Geçtiğimiz günlerde yeni gelişmeleriyle ortaya çıkan realme Watch 3, şimdi çıkış tarihi konusunda bizlere ışık tutuyor. Şirket akıllı saatin çıkış tarihini ve yeni özelliklerinin ipucunu aktardı. Gelin gelişmelerin detaylarına göz atalım.

realme Watch 3 26 Temmuz’da Bizlerle

Teknoloji devinin ana akım akıllı saat serisinin yeni üyesi realme Watch 3, yeni görselleriyle nasıl bir akıllı saat olacağını ortaya koydu. Akıllı saatin ön kısmına baktığımızda oldukça büyük olan 1.8 inç büyüklüğünde kavisli bir ekran görüyoruz. Akıllı saat, bu ekran büyüklüğüyle realme Watch 2’deki ekran boyutunun %35 fazlasını bizlere sunuyor olacak.

Bu bilgilere ek olarak akıllı saatin 500 nit tepe parlaklık sunacağı belirtildi. Güneşin altındayken bile akıllı saat, oldukça görünür bir ekran deneyimi yaşatacak. Böylece dışarıda yapılan aktivitelerde akıllı saatin ne gösterdiğini görmek için ekstra çaba sarf etmeyeceksiniz.

realme Watch 3

Akıllı saatin ayrıca Bluetooth destekli arama özelliğine sahip olacağını belirtiyor. Yapay zeka destekli çevresel gürültü engelleme teknolojisiyle akıllı saat gürültülü ortamlarda bile başarılı bir arama deneyimi sunacak.

Uzun zamandır beklenen bu akıllı saat daha fazlasıyla 26 Temmuz’da çıkışını gerçekleştirecek. realme Buds Air 3 Neo ve Buds Wireless ve daha fazlası bu tarihte tanıtılacak. Bu yeni ürünlerin detayları için sıkı takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.