Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 19, 2022 12:54

OPPO Reno 8 Serisi Doğudan Doğmaya Devam Ediyor

OPPO Reno 8 Serisi Doğudan Doğmaya Devam Ediyor

OPPO Reno 7 serisinin satışına günler kala OPPO Reno 8 Serisi Asya ülkelerinde teker teker satışa sunulmaya başladı. Peki Türkiye?

Akıllı telefon pazarında son dönemde özellikle orta segment ürünlerde rekabet inanılmaz bir hale geldi. Zira kullanıcılar hem ülkemizde hem de dünya üzerinde amiral gemisi modellerden uzaklaşmaya başladı. İşte bu yüzden de üreticilerin orta üst segment telefonları amiral gemisi yetenekler ile karşımıza çıkarmaya başladığı bir süreç yaşıyoruz. OPPO için bu seri tam olarak Reno serisi oluyor. Zira OPPO, hem A serisi hem de Asya pazarındaki F serisi ile kullanıcılarına farklı alternatifler sunarken ülkemiz ve Avrupa pazarı için Reno 7 çanları çalmaya başladı. Bu süreç devam ederken OPPO Çin pazarında OPPO Reno 8 serisinin tanıtımını yaptı ve dün itibariyle de OPPO Reno 8 Serisi Hindistan‘da satışa sunuldu. Bugün ise Singapur’da Reno 8 serisinin reklamları dönmeye başladı.

OPPO Reno 7 daha Avrupa’da tanıtılmadan bir anda Asya pazarında yavaş yavaş satılmaya başlayan Reno 8 serisinin heyecanı arttırdığını da belirtebiliriz. Zira geçtiğimiz günlerde Türkiye’de ilk kez bizim tarafımızdan yapılan OPPO Reno 8 Pro+ inceleme videosundan sonra heyecanımızın daha da arttığını söyleyebiliriz. Bunun en büyük sebebi ise MariSilicon X çipsetinin bu telefonlarda da kullanılmış olması.

Bildiğiniz üzere OPPO tarafından geçtiğimiz yıl tanıtılan ve ilk kez OPPO Find X5 serisinde kullanılan bu özel yonga seti fotoğraf ve video çekimi tarafında bambaşka bir deneyim ortaya koyulmasını sağlıyordu. OPPO Reno 7 serisi Türkiye pazarında satışa sunulduktan kısa bir süre sonra Reno 8 serisinin de Avrupa pazarında satışa sunulacaktır diye düşünüyoruz.

OPPO Reno 8 ve OPPO Reno 7 Arasındaki Farklar

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.