Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 19, 2022 14:51

Galaxy A04s 5G Sudan Ucuz Fiyatıyla Geliyor

Galaxy A04s 5G Sudan Ucuz Fiyatıyla Geliyor

Teknolojinin önde gelen firmalarından Samsung, Galaxy A04s 5G modeli ile karşımızda. Akıllı telefon fiyatıyla çok sevindirecek.

Ülkemizin en popüler markalarından olan Samsung, Galaxy A04s 5G akıllı telefonunu piyasaya sürmek için hazırlıklara geçti. A serisinin giriş seviyesinde yer alacak olan bu akıllı telefon, şimdi fiyatıyla gündemde. Telefonun özellikleri de giriş seviyesine göre etkileyici. Gelin tüm detaylara göz atalım.

Galaxy A04s 5G İddialı Geliyor

Samsung’un yeni A04 akıllı telefon serisi üç adet model içerecek. Bunlar sırasıyla A04,  A04s ve A04s 5G olacak. Yazımızın konusu olan Galaxy A04s 5G, 6.5 inç büyüklüğünde LCD panele sahip olacak. Polikarbonat malzemeden oluşan akıllı telefon, güvenlik için güç tuşunda parmak izi okuycu taşıyacak.

4G bağlantı destekleyen akıllı telefon USB Type-C bağlantı noktasından şarj olacak. 3.5mm ses jakı desteklenen cihazın fiyatı ise oldukça sevindirici. Sızdırılan bilgilere göre akıllı telefon 125$ ve 137$ arasında olan bir fiyat etiketiyle raflarda yer alacak. Telefon hakkında bilinenler bu kadar ancak sizlere serinin ana sürümü Galaxy A04 hakkında bilgiler sunalım.

Galaxy A04 geçtiğimiz günlerde Geekbench üzerine çıkmıştı. Samsung’un kendi çipi olan Exynos 850, telefona güç verecek. Sisteme 3GB RAM ve 64GB/128GB dahili depolama seçeneklerinin eşlik edeceği düşünülüyor. Exynos 850 çipinin 5G desteklememesiyle birlikte, Galaxy A04’ün 4G bağlantısı destekleyeceğini anlayabiliriz. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.