Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 18, 2022 14:09

OPPO UEFA ile El Ele Birlikte Şampiyonlar Ligine

OPPO UEFA ile El Ele Birlikte Şampiyonlar Ligine

Teknoloji devi OPPO UEFA ile işbirliği yapacağını açıkladı. OPPO’nun UEFA ile ortak çalışması tarihte bir ilke imza atacak. İşte detaylar.

Son yılların yükselen markası olan OPPO, dev atılımlarına devam ediyor. Şimdi de OPPO UEFA ile el sıkıştığını açıkladı. Çinli teknoloji devi OPPO, önümüzdeki iki sezonu kapsayan birçok turnuvada UEFA ile iş birliği yapacak. Bu anlaşmanın yer aldığı  turnuvalar arasında UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Süper Kupa, UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi Finalleri ve UEFA Gençlik Ligi Finalleri yer alıyor.

Teknoloji devi bu ortaklık ile bir ilke de imza atıyor. OPPO’nun bu anlaşması Şampiyonlar Ligi’ne ortak olan ilk Çinli marka olma unvanını da eline almasını sağladı. Teknoloji devi, sahada ve saha kenarlarında meydana gelen olayları öne çıkarmak ve taraftarların 2022-23 ve 2023-24 turnuvalarının ilham veren anlarına tanık olmasına yardımcı olmak için UEFA ile yakın iş birliği içinde çalışacak.

OPPO UEFA

OPPO ile UEFA ortaklık kurdu

Bu ortaklık kapsamında Çinli dev, kapsamlı stadyum pano reklamları, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin internet sitesi ve sosyal medya hesapları dahil olmak üzere yayınların arka planlarında ve stadyumlarda yer alacak. Maçlarda bol bol OPPO’nun ismini göreceğiz. Ayrıca OPPO, futbol taraftarlarına UEFA Şampiyonlar Ligi sezonu süresince saha kenarına inip OPPO markalı telefonlarıyla önemli anları yakalama fırsatı sunacak. Maçlarda elde edilen ‘İlham Anı / Inspiration Moments’ içerikleri, UEFA’nın web sitesinde yer alacak olan OPPO galerisinde yayınlanacak.

Yapılan bu anlaşm OPPO’nun mevcut spor ortaklıklarını güçlendiriyor. Wimbledon ve Roland Garros ile ortaklığının ikinci yılına giren OPPO, Uluslararası Kriket Konseyi’nin (ICC) de küresel bir ortağı. İlerleyen dönemlerde OPPO’dan daha fazla stratejik ortaklık göreceğiz gibi görünüyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.