Mobil Temmuz 17, 2022 15:35

OPPO K10 Vitality Edition Etkileyici Bir Telefon Olacak

OPPO K10 Vitality Edition Etkileyici Bir Telefon Olacak

Ülkemizin sevilen markalarından OPPO, K10 Vitality Edition akıllı telefonuyla karşımızda. Akıllı telefon şimdi kilit özelliklerini sundu.

Geçtiğimiz aylarda OPPO,  K10 5G ve K10 Pro 5G akıllı telefonlarını tanıttı. Şimdi ise şirket, OPPO K10 Vitality Edition isimli akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bir sızıntıcının aktardığı yeni bilgiler, akıllı telefon hakkında önemli detayları ortaya çıkardı. Gelin bunlara göz atalım.

OPPO K10 Vitality Edition Çok Yakında Bizlerle

Sızıntıcının aktardığı yeni bilgiler, K10 Vitality Edition’ın güçlü bir akıllı telefon olacağını gösteriyor. Bilgilere göre akıllı telefon, Qualcomm’un üst-orta segmentte yer alan Snapdragon 778G isimli yonga setiyle desteklenecek. Telefona 12GB RAM ve 256GB dahili depolama seçenekleri eşlik edecek.

Telefonun pil kısmında ise 5.000 mAh kapasiteli pil yer alacak. Böylece akıllı telefon uzun bir kullanım süresi sağlayacak. Hızlı şarj desteğinin de pil sisteminde yer alacağı bildiriliyor. Bu bilgiler hariç akıllı telefon hakkında başka bir bilgi bilinmiyor. Ancak sızıntılar bu telefonun yakında piyasaya sürüleceğini belirtti.

K10 Vitality Edition’a ek olarak şirket, OPPO K10x isimli bir telefonunu da piyasaya sürecek. Bu akıllı telefonun realme V25 5G’nin yeniden markalanmış bir versiyonu olacağını gösteriyor. K10x’in ön kısmında 6.59 inç büyüklüğünde LCD ekran olacak. Telefon Snapdragon 695 yonga setiyle desteklenecek. Pil kısmında ise 4.880 mAh kapasiteli bir pil yer alacak. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.